FK Kolín U13 - Nový Bydžov 10:6

„V posledním ligovém utkání se nám podařilo zásluhou slušného a poctivého výkonu všech hráčů po delší době opět vyhrát a udržet se v tabulce právě před naším soupeřem," uvedl trenér Radek Pařez. „Pochvalu zaslouží Korbelář, kterému se podařilo v této věkové kategorii z našich hráčů jako prvnímu v ligovém utkání vstřelit hattrick. Pevně věřím, že toto vítězství hráče povzbudí do letní přípravy na příští ligovou soutěž v kategorii U14," dodal.

Branky:  Korbelář 3, Rosendorf 2, vlastní 2, Mužík, Nekolný, Bukač. Poločas: 6:5.
Sestava A: Křížek –  Patočka, O. Novák, Bukač – Havrda, Salva, Kuchař – Matějka. Sestava B: Černý – Drobný, Klička, Havlíček –  Mužík, Nekolný, Rosendorf – Hobík. Střídali: Sýkora, Korbelář.

FK Kolín U12 - Nový Bydžov 5:19

„Věděli jsme, že v posledním utkání pravděpodobně neuspějeme. Dáno to bylo nejenom kvalitou soupeře, ale i faktem, že víc jak polovina hráčů se dopoledne zúčastnila Kolínských sportovních dnů ZŠ a reprezentovala svou školu ve fotbale na celodenním turnaji. Řekl jsem tedy hráčům, ať si poslední zápas sezóny užijí a hrají podle svých sil a možností," uvedl trenér Vladimír Zeman. „Nedostatek fyzického fondu se projevil už hned v prvním poločase, který jsme celkově prohráli 0:9. Ve druhém poločase se vzchopil alespoň tým A a na své polovině zvítězil 3:2. Tímto utkáním jsme zakončili svou první sezonu v první žákovské lize a obsadili jsme celkové 12. místo.Tento první ročník musíme brát jako rozkoukávací s tím, že musíme zpracovat a vyhodnotit veškeré nasbírané poznatky a zkušenosti, které musíme vnést do nového ročníku této soutěže a pokusit se je využít pro lepší umístění v nové sezoně," dodal.

Branky: Kuchař 2, Dotter, J. Pokorný, Řehák. Poločas: 0:9.
Sestava A: Zeman – Vlášek, Prokůpek, Hejduk, Dotter, Řehák, Cabrnoch, Chadraba. Sestava B: Veselý – Jedlička, Barták, Hoření, Dientsbier, Duba, Tichý, Kuchař, P. Pokorný, J. Pokorný.