Sobotní duel proti soupeři, s kterým se potkávají v mistrovských zápasech, jim nevyšel. Během devadesáti minut inkasovali od Čelákovic jedenáct gólů a prohráli 1:11.

„Zápasy hrajeme vždy alespoň s pěti dorostenci v sestavě. Pro ně je to pořád rychlejší, silnější a tvrdší, než na co jsou zvyklí ze zápasů své kategorie. Je to fotbalová škola, kterou musejí získávat zkušenosti,“ uvedl trenér Jindřich Stejskal.

„Pod výsledek se podepsal i fakt, že A tým má problémy s kádrem, proto nám nemohli pustit hráče, kteří s námi normálně chodí. Musíme tak sestavu někdy lepit a pro mladé kluky je to hodně těžký. Je to sice sbírání zkušeností, ale nesmíme prohrávat takovým rozdílem,“ dodal Stejskal.

Branka: Šťastný. Český Brod B: Vymazal – Miňovský, Balík, Kliment, Rozumný – Černý, Moško, Štastný, Ravizza, Kohout – Rezek. Střídal: Sahula.

DIREKT PŘIŠEL V POSLEDNÍCH VTEŘINÁCH

Proti týmu z pražského přeboru si českobrodští mladíci vedli už lépe. Sice nevyhráli, ale nedostali takový příděl jako den předtím. S Ďáblicemi prohráli 3:4.

„Zápas jsme odehráli v podobné sestavě jako ten sobotní. Tentokrát nám trochu pomohl fakt, že v Ďáblicích je o něco menší hřiště a kluci se dobře posouvali. Na utkání mě mrzí, že se nám podařilo v devadesáté minutě vyrovnat na 3:3, ale o remízu jsme se ještě dokázali do závěrečného hvizdu sami připravit,“ posteskl si Jindřich Stejskal.

Branky: Šťastný 2, Hanzl. Český Brod B: Vymazal – Rozumný, Balík, Kliment, Kozlíček – Hanzl, Moško, Ravizza, Kohout, Rezek – Šťastný. Střídali: Černý, Šíma.