Proti Brandýsu nad Labem se však nedokázali gólově prosadit ani z penalty a s účastníkem divizní skupiny B prohráli 0:3 (0:1).

„Úvodních dvacet minut jsme Brandýs zmáčkli a hráli jen před jeho brankou. Bohužel dvě připravené příležitosti jsme zahodili. Pak přišla chyba našeho brankáře, který svou nevydařenou kličkou nabídl vedení soupeři a ten neodmítl. Hra pokračovala, ale ani další dvě naše šance gólem neskončily. Do poločasu měl i soupeř gólovku, ale skóre se nezměnilo. S hrou jsme byli spokojení, jen naše šance zůstaly nevyužité. Pak po hrubce šel do vedení Brandýs,“ popsal průběh prvního poločasu asistent Zdeněk Šmejkal mladší.

„Druhý poločas už to z naší strany nebylo ono. Prostřídali jsme a moc se nám nedařilo. Zahodili jsme i penaltu. Soupeř poté vedení navýšil, když zvládl lépe exekuci pokutového kopu a pak jsme do konce zápasu ještě jednou inkasovali. Byl to pro nás takový zápas blbec. Ale možná dobře, že před sezonou přišel budíček,“ zakončil hodnocení Šmejkal.

Český Brod: Polomský (60. T. Vymazal) – Moravec, Šmejkal (46. Nekolný), Hrdlička, Carda (46. Smola) – Jindřich, Suk (46. Gajdasz), Michálek, Medek, Slicho (46. Skořepa) – Fikejz.