„Domácí se od první minuty snažili útočit a my 
z pozorné obrany vyrážet 
k rychlým protiútokům, což se nám prvních 25 minut nedařilo a tak soupeř získal územní převahu, kterou korunoval v 17. minutě po našem nedůrazu kolem vápna vedoucí brankou. Hned vzápětí nám konečně vyšel rychlý protiútok, ale bohužel po pěkné akci nastřelil Matěj Novák pouze brankáře. Po půl hodině hry jsme se však už dočkali, když po rohu Rosendorfa byl na malém vápně důrazný kapitán Exner. To nás nabudilo k další útočné aktivitě. Od této chvíle jsme převzali hru do svých rukou a ještě do poločasu jsme otočili vývoj zápasu v náš prospěch. Nejprve po přihrávce Uhra Matěj Novák a o pár minut později Rosendorf po přihrávce Matěje Nováka," popsal důležité okamžiky asistent Petr Káninský.

Po změně stran Kolín již hru kontroloval, snažil se o kombinaci a přidal další tři branky. Postupně se trefili Rosendorf, Matěj Novák a na 6:1 zvyšoval Sladkovský.

„V závěru jsme dovolili soupeři snížit pěknou střelou do pravého horního rohu naší branky na konečných 6:2, ale to nám radost z cenného vítězství nezkazilo a zaslouženě si odvážíme z Vlašimi vítězství," dodal Káninský.

O víkendu má Kolín volno.

Branky: 30. Exner, 39. a 64. M. Novák, 44. a 51. Rosendorf, 74. Sladkovský. Poločas: 1:3.
Sestava: Karban – Procházka, Exner, Salva, Saulich (64. Bukač) – Uher (73. Sladkovský), Nekolný, O. Novák – Rosendorf (70. Hobík), M. Novák, Jirků.