Chrudim U19 – FK Kolín 1:2

„Utkání ovlivnila námi brzy vstřelená branka, kdy se k odraženému míči dostal Hubáček a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí se těžko dostávali do tempa, přesto nás několika centry ze strany ohrozili, ale to bylo z jejich strany vše. My jsme měli několik brejkových situací, ale špatně jsme řešili finální fázi," uvedl asistent Jaroslav Havrda. „Do druhé půle jsme vstoupili s cílem neinkasovat, bohužel z několika závarů při standardních situací jsme zbytečně inkasovali. Přesto jsme nesložili zbraně a po centru Daňka rozhodl Šafranko. S domácími jsme hráli v přípravě, byli jsme na ně dostatečně připravení a těsně před utkáním se nám objevily ještě nějaké absence, proto dnes musíme kluky pochválit za výborný týmový výkon, především v přístupu a plnění týmové taktiky," dodal.

Branky: 6. Hubáček, 69. Šafranko. Poločas: 0:1. Sestava: Dědek – Jonáš, Herčík,  Nekvinda, Daněk – Krumholc (54. Bora), Kubánek, Linhart,  Hubáček (77. Šindelář) – O. Martínek (54. Šafranko), D. Martínek.

FK Kolín U17 – Meteor Praha 3:2

„Celek Meteoru Praha měl  v tabulce o tři body více. Dokázal porazit třeba Mladou Boleslav 3:0, což samozřejmě vzbuzovalo patřičný respekt. Proto pro nás bylo jedno z klíčových duelů podzimu a jsem rád, že ho kluci zvládli, i když dvakrát museli dotahovat náskok soupeře," uvedl trenér Karel Holeček.

„Hrálo se velmi bojovné utkání, ve kterém se fotbalovost trochu ztrácela, ale musím hráče pochválit, že i za nepříznivého stavu se snažili hrát a odměnou jim byl tříbodový zisk. Stínem utkání bylo zranění hráče Meteoru, kterému tímto přejeme brzké uzdravení," dodal.

Branky: Martikán 2, Adámek. Poločas: 1:1. Sestava: L. Kmoch –  Adámek, Radek Fink, Lindner, Roman Fink –  Matějka, D. Kmoch, Martikán, Vaingát (75. Klatka) – Ramšák (41. Hybner), Jedlička.

FK Kolín U16 – Meteor Praha 0:2

"Velmi těžko se mi dnes utkání hodnotí. Přál jsem si s Meteorem výsledkově i herně uspět. Bohužel mi však naši hráči radost neudělali a soupeři darovali vítězství jako na podnose. Soupeř nám nedal ani jednu branku z brankové příležitosti," hlesl trenér Vít Caudr.

"První poločas byl vyrovnaný, se šancemi na obou stranách. První zkrat našeho hráče přišel na konci poločasu, kdy již držel míč náš brankář a náš hráč neunesl své emoce a strčil do protihráče. Rozhodčí tak nařídil po právu penaltu. Ke štěstí našeho hráče udělil pouze žlutou kartu. Dlouho jsem přemýšlel, zda je takovéhle chování možné a jestli jsem něco podobného někdy viděl nebo zažil.
Hlasité hodnocení v poločase nebylo ani tak zaměřené na naší hru, ale na chování hráčů na hřišti. Mluvení s rozhodčím, hádání se s protihráči, unfair zákroky jsou věci, které na hřiště nepatří a nemíním je tolerovat. Zde bych pokáral i svou osobu, kdy jsem uvedeného hráče hned nevystřídal. Ve druhém poločase jsme chtěli utkání otočit, ale chyběl nám k tomu daleko lepší pohyb hráčů. Veškerou snahu nám zastavila situace, kdy jsme zahráli malou domů, kterou náš brankář pravděpodobně podcenil, a míč mu odskočil k protihráči, který tak vstřelil druhou branku. V poslední minutě jsme se dostali do dvou šancí, jednou to již vypadalo, že je míč za brankovou čárou, ale na poslední chvíli ho vykopl hostující hráč z branky. Z následující akce jsme mířili mimo branku.
Podle průběhu zápasu by utkání asi více slušela remíza, ale my jsme si za své nedisciplinované chování body nezasloužili," konstatoval Caudr.

"I přes dobré výsledky Meteoru z předchozích utkání je prohra velkým zklamáním. Dále narážíme na nové a nové věci, které musíme odstraňovat. Nejenže máme špatné herní návyky, které postupně odbouráváme, ale máme problémy i s aktuálními psychickými stavy a morálně volními vlastnostmi. Musíme tedy pracovat nejen na herní stránce, tak především na psychických aspektech herního výkonu hráčů v utkání. Pozitivní věcí zápasu jsou výkony několika jednotlivců a řešení některých herních situací. Bohužel však v naší hře ještě převažují nepřesnosti nad povedenými útočnými akcemi," řekl Vít Caudr.

Poločas: 0:1. Sestava: Terč –  Klatka, Jelínek, Šamša, Potůček – Karban (70. Černý), Skořepa (52. Lacina), Chocholáč (58. Zápotocký), Jehlička –  Kainar, Hybner (46. Hanzl).