„Začátek utkání nám vyšel a do desáté minuty jsme soupeře tlačili a vytvářeli si šance po akcích ze strany. Chyběla nám ale přesnost. Když jsme nedali branku, soupeř vyrovnal hru a my hrozně ztráceli lehké míče. Po přestávce se hra zpřesnila a konečně se nám podařilo vstřelit branku. Po odvráceném rohu Jansta technicky obstřelil vše, co mu stálo v cestě. Skóre poté navýšil Kasal, který zužitkoval krásný pas Vlka. Soupeř se nevzdal a krásnou střelou do šibenice snížil. Konečnou podobu výsledku dal Hruška, který už jenom slízl smetanu poté, co mu před prázdnou bránu nahrál Kosina. Rozhodl zlepšený druhý poločas, kdy bylo vidět, že chceme vyhrát. První jsme prospali," přiznal trenér Velimi Jiří Ceral.

Branky: 50. Jansta, 60. Kasal, 86. Hruška – 78. Simandl. Rozhodčí: Prosr. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Velim: Svoboda – Kyncl (89. Kopáček), Hrabal, Hartig, Vlk – Martikán – Zajíc (84. M. Kosina), Hruška, Jansta – Kasal (75. Kesner), Kukal (87. Jehlička).