„Bohužel je to černá série. Je to tady nějaký zakletý," posteskl si trenér Tomáš Staněk.

Jeho tým měl první velkou možnost po půl hodině hry. Fuskovu ránu z pětadvaceti metrů vyrazil Sňozík do břevna. Následně se míč odrazil zpět do náruče štěchovického brankáře.

Pak přišla pro domácí první rána. Z brejkové situace se po prosadil kapitán Busta, jemuž připravil palebnou pozici Říha.

Na začátku druhé půle mohl vyrovnat Kučera, jeho hlavička z malého vápna ale skončila těsně nad. A přišel další trest.

Pěknou kombinační akci Hřebečka s Košatou zakončil Batka.

Kolín dostal do kontaktu Šourek. Na jeho ránu z třiceti metrů zareagoval Sňozík pozdě. Míč před ním zaplaval.

Vyrovnání měl na noze Šimeček. Jeho pokus ale olízl pouze břevno.

Po Jirnech a Domažlicích prohrál Kolín doma třetí utkání v řadě. Celkově to byla jeho osmá domácí porážka v probíhající sezoně ČFL.

„Pro nás je to krutá porážka, protože si nedokážu vybavit jedinou šanci, kterou by měly Štěchovice. Měly jenom dva brejky," podotkl Staněk.

„Zápas měl skončit 4:2 v náš prospěch. Štěchovice zvolily defenzivní, zakopanou taktiku. I přesto jsme si vypracovali šance, ale neproměnili je. To nás pak sráží. Je to strašná škoda. Ale nedá se nic dělat. Musíme jít dál," dodal kolínský trenér.

Branky: 69. Šourek – 33. Busta, 62. Batka. Rozhodčí: Drábek. ŽK: Šimeček, Šourek – Sňozík, Busta, Maršálek, Borkovec. Diváci: 160. Poločas: 0:1.
Kolín: Knobloch – Hron, Šourek, Kouřil, Nešpor – Němeček (46. Brunclík), Kučera, Šimeček, Fusek – Veselý, Štoček.