„Zápas začal takovým nesmělým oťukáváním z obou stran, které jsme rázně utnuli my, když Nekolný poslal do úniku Hrstku a ten se nemýlil. Chvíli na to jsme vedení navýšili, když Nekolný se Šmejkalem rychle rozehráli standardku a Šmejkal neomylně našel hlavu Brtníka a ten přehodil gólmana. K tomu jsme měli ještě další tutovky, kdy jsme mohli navýšit vedení, ale buď jsme je nedokázali dobře zakončit, nebo hosty podržel brankář. Když Zeleneč přežila naše šance, tak jsme ji do hry vrátili sami, protože jsme nezachytili rychlou rozehrávku a hosté se štěstím snížili a chvíli na to měli ještě jednu tutovku, ale to nás podržel Hanuš. Poté se hra vyrovnala, hosté se snažili tlačit dopředu a otvírali obranu a to vyhovovalo našim rychlým útočníkům a záložníkům. V jednom brejku se opět ocitl Hrstka, prohodil gólmana, který vyběhl až za vápno, a pak přetlačil hostujícího obránce a navýšil naše vedení. Po gólově bohaté půlhodince se hra uklidnila," popsal klíčové momenty první půle vedoucí mužstva Jiří Pospíchal.

„Druhá půle ovlivnilo zranění hostujícího gólmana, který nepříjemně narazil na tyčku při jednom zákroku a musela pro něj sanitka a nějakou chvíli se nehrálo. Paradoxně to více ovlivnilo nás a od té doby jsme přestali hrát. Naštěstí hosté si také nevěděli moc rady a my si vedení pohlídali. Dnes jsme vyhráli zaslouženě, i když to mohlo být i vyšším rozdílem. Škoda jen nehezkého zranění brankáře Zelenče. Přejeme mu, ať je co nejdříve fit a zpět v bráně," dodal Pospíchal.

Branky: 8. a 29. Hrstka, 14. Brtník – 20. Kalenda. Rozhodčí: Pudil. Diváci: 60. Poločas: 3:1.
Liblice: Hanuš ml. – Kovačka, Šmejkal, Vlk, F. Řípa – Pačes, Dušek, Nekolný (90. J. Nouzák), Pop (71. P. Nouzák) – Brtník (67. Fott), Hrstka.