Kouřim - Tři Dvory 8:0

„Z důvodů záplavy na našem hřišti jsme dohrávku byli nuceni odehrát na umělé trávě v Kolíně. Zápas o udržení  začal již od počátku v naší režii. Nejdříve se parádně trefil z trestného kopu Snížek a pak po úniku Keltnera po pravé straně zvýšil Novotný. Bohužel utkání bylo poznamenáno vyloučením hráčů, kteří se věnovali jiné hře, než je fotbal, a pak přišlo pro hosty další vyloučení, a to po zákroku na Velčovského hráčem, který již měl za předešlý faul udělenou žlutou. Tuto početní přesilu jsme dokázali zcela využít a v tréninkovém tempu ve zbytku zápasu jsme jasně zvítězili," řekl po utkání trenér Kouřimi Michal Škopek.

„Zažil jsem ve fotbale už hodně, ale takovou prasárnu ne," zlobil se po zápase kouč Třech Dvorů Vladimír Novák. „Pan rozhodčí Kosina šel na hřiště s jasným cílem a od první minuty nám to dával najevo. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat," dodal.

Branky: 9. Snížek, 16. a 31. Novotný, 36. Královský, 42. Novák, 49. Keltner, 76. Velčovský, 83. Macháček. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 2:6. ČK: 18. Svoboda – 18. Josef Malý, 34. Krutský. Diváci: 40. Poločas: 5:0.
Kouřim: L. Havránek – Svoboda, Škopek, M. Havránek, Novák – Keltner (55. Čihák), Snížek, Královský, Velčovský – Novotný (46. Aubrecht), Müller (66. Macháček).
Tři Dvory: Satrapa – Kváča (50. Landa), Dohanič, Krutský, Doležal – Stojka (55. Linhart), Stempák, Svoboda (65. M. Kubera), K. Kubera –  Pokorný, Josef Malý.