Liblice – Týnec nad Labem 3:4

„Do zápasu jsme vstoupili dobře a již v sedmé minutě vedli 2:0 a hosty k ničemu nepouštěli. Ve 24. minutě jsme sice zvýšili na 3:0, ale chvíli na to hosté snížili. Pak se nechal zbytečně vyloučit hostující útočník, ale to nám spíš uškodilo. Hosty to nabudilo a my si asi mysleli, že už se to nějak dohraje. Bohužel hosté zápas dokázali v druhé půli otočit. První půle byla ještě dobrá, hosty jsme přehrávali, ale ve druhé nastal náš totální zkrat a zmar. Prostě nic se nedařilo, nedokázali jsme si skoro přihrát. Víc se k tomu nemá snad ani cenu vyjadřovat. Zkrátka druhá půle se nepovedla, musíme se z toho oklepat a odehrát v klidu poslední zápas a zbytečně si nekazit konec jinak úspěšné sezony," řekl po utkání vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

„Před zápasem jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas, protože domácí bojovali
o první místo. My jsme se chtěli pokusit  navázat na vítěznou vlnu a bodovat. Začátek jsme zaspali a během dvaceti minut prohrávali o tři branky a ještě k tomu bonus
v podobě červené karty pro našeho nejlepšího střelce Žigu. I přes vyloučení, několik zranění a zvláštní posuzování jednotlivých situací panem rozhodčím jsme dokázali obrat, který se povede jednou za sezonu. Všem hráčům děkuji za maximální nasazení," uvedl kapitán Týnce Jiří Sýkora.

Branky: 3. Pačes, 7. Fott, 24. Hrstka – 35. Zámiš, 61. Grůbr, 74. Kovanda, 81. Novotný. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 4:3. ČK: 30. Žiga (T).    Diváci: 100. Poločas: 3:1.
Liblice: Lanč – Vávra, Šmejkal, Sobotka, F. Řípa – Pačes, Fott, Nekola, Kovačka – Hybeš (46. J. Nouzák), Hrstka.
Týnec: Brunclík – Čopjak, J. Sýkora (46. Lambev), Mlika, Váša (55. D. Sýkora) – Kučera, Zámiš (46. Horák), Kovanda, Grůbr – Žiga, Novotný.

FK Kolín B – AFK Pečky 2:0

„V prvním poločase jsme předvedli dobrý výkon, bohužel po změně stran jsme ho nezopakovali. Zbytečně jsme hosty pouštěli do gólových šancí . Do konce zápasu to byla otevřená partie. Naštěstí
s dobrým koncem pro nás," uvedl trenér kolínské rezervy Vít Mádle.

„Co my dokážeme neproměnit, to nemá obdoby. Je to naše stará bolest," hlesl trenér Peček František Hovorka. „Domácí sice začali dobře, protože tam měli asi pět mladých kluků, ale postupně jsme hru vyrovnali a ve druhé půli jsme domácí k ničemu nepustili. Až mě to překvapilo. Jenomže naše nemohoucnost
v koncovce rozhodla," dodal Hovorka.

Branky: 25. Mikeš, 86. Veselý. Rozhodčí: Vala. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0.
FK Kolín B: Hanuš – Roth,  Šafranko, Lapšanský, Herčík – Tichý (46. Veselý), Mikeš, Kesner, Ladýř, Linhart – Richtár.
AFK Pečky: Cihlář – Železný, Růžička st., J. Hovorka, Ontl – Materna (31. J. Konůpek), D. Konůpek, T. Hovorka, Chochola – Růžička ml., Mužík.

Červené Pečky B – Konárovice 1:2

„Utkání jsme začali dobře a už ve druhé minutě se dostali do vedení díky dorážce Hradílka po střele Raucha. Hosté také zlobili rychlými protiútoky, ale svou první šanci prohospodařili. Bohužel tu svou druhou po našich nedůslednostech v osobních soubojích už proměnili. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a skóre se neměnilo jen díky nepřesnostem nebo nedůrazu útočníků na obou stranách. Druhá půle začala naší snahou přišpendlit Konárovické na vlastní půlku, ale na to oni čekali. Celou druhou část zápasu se soustředili na bránění v bloku a vyrážení k rychlým protiútokům. Jeden z nich se jim povedlo proměnit utěšenou střelou do šibenice z pětadvaceti metrů. Bohužel se ukázalo, že máme málo kreativní hráče a pohybu bez balónu na to, abychom si dokázali se zahuštěnou obranou soupeře poradit. Výsledkem našeho platonického tlaku bylo jen pár centrů do vápna a slabé střely, které mohly těžko ohrozit brankáře hostů," řekl po utkání vedoucí Červených Peček B Miloš Zuza.

Branky: 2. Hradílek –  23. M. Černík, 56. Havlíček. Rozhodčí: Rozvoral. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Červené Pečky B: Bláža – V. Krátký, Pokorný (70. R. Kulhánek), P. Podnecký, Koubský – Bláha (36. Převrátil, 46. Jelínek), T. Podnecký, Rauch, Žoha – Hradílek, Kubelka.
Konárovice: Svoboda – Brunclík (65. Kutil), R. Černík, Vokoun – Kopecký (88. Cabrnoch), Sojka, Kahoun, Havlíček, Plachý – R. Pokorný, M. Černík.