Po první vyrovnané půli po změně stran dominovali hosté. Svou převahu ale díky obrannému valu soupeře těžko zdolávali, aby nakonec padli v penaltovém rozstřelu.

Branky padly v rychlém sledu v závěru první dvacetiminutovky. Do vedení poslal Velvarské v 17. minutě Müller, kterému se vyplatilo dokončit sólo Červeného téměř z nulového úhlu. „Naštěstí jsem se trefil," konstatoval autor parádního gólu.

Z vedení se ale domácí radovali krátce. O minutu později vyrovnal Skuhravý. „Povedlo se mi obrat beka o balon a jsem strašně rád, že to tam spadlo," popsal vyrovnání gól talent Českého Brodu Radek Skuhravý.

Ve zbývajících sedmdesáti minutách měly obrany navrch, na čele s brankáři s Měsíčkem a Drápelou.

„Škoda, že jsme neproměnili, zejména ve druhém poločase, své gólovky. Penaltový rozstřel to je skutečně loterie. Tentokrát s lepším výsledkem pro domácí," konstatoval trenér Českého Brodu Zdeněk Šmejkal starší.

„Remíza je asi spravedlivá. Proti velmi dobrému soupeři jsme uhráli maximum, neboť máme pět kluků základu na marodce. Při penaltách jsme měli jednoduše víc štěstí," přiznal trenér Velvar Pavel Janeček.

Branky: 17. Müller – 18. Skuhravý. Poločas: 1:.1
Český Brod: Drápela – Carda, Hrdlička, Marek, Smola – Gajdasz (57. Suk), Skuhravý, Slicho, Skořepa, Michálek (51. Makovský) – Moravec (71. Havlíček).

(Mojmír Strachota)