„Do zápasu jsme šli s tím, že chceme získat tři body, i když proti nám nastoupil soupeř, který se zlepšil a v posledních dvou kolech bodoval naplno. To se tentokrát podařilo nám," uvedl vedoucí kolínského mužstva Luděk Špaček.

„První poločas se nám tolik  nedařilo, ale kluci chtěli vyhrát a asi jim to svazovalo nohy. I když jsme se ujali vedení 1:0, soupeř dokázal hned srovnat. Do druhého poločasu jsme si řekli pár instrukcí, které se projevily na hře našeho mužstva. To začalo hrát kombinačně a s tím přicházely šance, které se dařilo proměňovat a skóre se začalo navyšovat v náš prospěch až na konečných 5:1. Kluky musíme za druhý poločas pochválit  a přát si, aby takové výkony podávali i v dalších utkáních," dodal Luděk Špaček.

Kolín i po výhře zůstal na šestém místě. V dalším kole jede v sobotu do Svitav.

Branky: Hobík 2, Rosendorf 2, M. Novák. Poločas: 1:1.
Sestava: Barták – Mužík (Havlíček), Drobný, Exner, Bukač – M. Novák, Nekolný, O. Novák, Rosendorf – Hobík, Laštovka (Salva).

Proti Žižkovu se dařil ofsajd systém

Zatímco patnáctka na svého soka vyzrála, hráčům kategorie U14 se nedařilo. Na stejně staré hráče Viktorie Žižkov nestačili a na domácím hřišti prohráli 0:4 (0:2).
„Proti soupeři jsme se drželi docela statečně. Podle mého názoru kluci podali poměrně slušný výkon. Soupeř byl ale lepší a zaslouženě vyhrál," přiznal trenér Luděk Špaček.

„Snažil se hrát kombinační fotbal, ale nám se dařilo ho dostávat do ofsajdové pasti a tím jsme ho zaskočili. Dlouho se s tím nemohl vypořádat," dodal Špaček.

Jeho svěřenci jsou v průběžné tabulce nadále na třináctém místě. V sobotu hostují na půdě posledních Svitav.

Sestava: Zeman – Vlášek, Prokůpek, Hoření, Kolůvek – Veselý, Hejduk, Šindelář, Zelenka – Pokorný, Barták (Chadraba). ⋌