„Břežany dostávaly od soupeřů příděl gólů a my jsme v tomto duchu chtěli pokračovat. To se nám podařilo," řekl po utkání trenér Polep Bohuslav Mokříž.

Břežany se statečně držely čtvrt hodiny. Pak se projevila síla soupeře, který do přestávky nastřílel osm gólů. Po změně stran přidal další dva.

„V tomto zápase šlo o to, abychom získali tři body. Povinné tři body jsme získali. Nastříleli jsme deset branek, dostali příležitost všichni hráči kádru, takže spokojenost," dodal Mokříž.

Přestože Břežany doposud nezískaly ani jeden bod a v tabulce jsou poslední, může je těšit jeden fakt. Nejlepšímu týmu soutěže nastřílely v součtu šest gólů. Nejvíc ze všech. Sami jich přitom nastřílely sedmnáct.

„To je ale tak jediné, co nás může těšit. Můžeme to považovat za dílčí úspěch," řekl s úsměvem trenér Břežan II Jiří Bárta.

„Chtěli jsme to důstojně odehrát, aby výsledek nevypadal hrozivě. Čekali jsme, že nás Polepy přejedou. První půle tomu nasvědčovala, i když jsme tam nějaké pološance spálili. Kdybychom je dotáhli do konce, mohlo by to možná být zajímavější. Třeba by byly nervózní. První půle ale jasně dopadla pro ně. Ve druhé trošku Polepy zvolnily, hra se malinko vyrovnala. Dokázali jsme ji odehrát v poměru 1:2, což není zase tak špatné. Bylo to ale hlavně díky tomu, že hráči soupeře trošku zvolnili. Nešli do toho na sto procent. Vzadu jsou trošičku zranitelnější, ale dopředu hrají chytře. Dávají si to, stačilo, aby si trošku odstoupili a my je nestíhali. Z toho plynuly ty ztráty," podotkl Jiří Bárta.

Branky: 6. a 75. Slavík – 2. a 36. Kalivoda, 12., 18. z PK, 32. a 43. z PK Müller, 24. Kmoch, 26. a 67. Javorek, 64. Hruška. Rozhodčí: Hron. ŽK: M. Pikner – Kmoch, M. Hruška. ČK: 75. M. Hruška (P). Diváci: 50. Poločas: 1:8.
Břežany: Zeman – Štolc, J. Svoboda (50. Kolář), Trejbal, Demo – Dolejš, M. Pikner (85. Bárta), Slavík, D. Svoboda – Karban, Mišák.
Polepy: Černý (46. A. Hruška) – Macháček (46. Dittrich), Zelenka, Kalivoda (46. Böhm), Vaňkát – Sejpal, Kmoch (46. Linhart), Müller, Hejduk – Javorek, Slezák (46. M. Hruška).