Po opatrném začátku, kdy do 12. minuty měla obě mužstva na kontě po jednom velice nepřesném střeleckém pokusu na branku, měli větší iniciativu na kopačkách domácí. To se po přestávce změnilo, prvních dvacet minut druhého poločasu udávaly tón Býchory, kterým prospělo vysunutí Hartiga st. směrem dopředu. Postupně se hra vyrovnala a domácí se stejně jako v první polovině utkání prosadili střelou hlavou. A protože hosté z Býchor pokračovali v zahazování šancí, dvoubrankový náskok do uplynutí hrací doby udrželi.

„Dnes při nás stálo velké štěstí. Soupeř si vytvořil spoustu příležitostí a jen díky tomu, že je neproměnil, jsme vlastně utrpěli vítězství. Myslím si, že si Býchory tady nezasloužily prohrát, ale takový je fotbal. Na druhou stranu musím ocenit, že jsme vybojovali další body," řekl po utkání hrající kouč Břežan II David Hubáček.

„Já bych viděl vítězství domácích jako zasloužené, protože, když neproměníme gólové šance, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. To platí zejména o prvním poločase. Druhý poločas jsme se trochu zvedli, ale bohužel jsme nedokázali vyřešit situace a finální zakončení ve velkém vápně. Proto jsme si dnes vyhrát nezasloužili," kontroval hrající trenér Býchor Lukáš Hartig starší.

Jak šly minuty

19. První nebezpečnější střela na branku v utkání, Hubáček pálil malý kousek nad břevno.
20. Na druhé straně propadl míč napříč vápnem k volnému Vyhnánkovi, Krcha nepropálil.
25. Mašanský se z pravé strany pokoušel vyzrát na Hartiga ml., který byl mimo branku, jenže ho ani nepřehodil, ani neobstřelil.
28. Hubáček se v pokutovém území prodral přes tři soupeře, na nebezpečnější střelu mu asi nezbyly síly, střílel nad.
32. Stoprocentní gólová šance Býchor. Martin Kedršt ani další míč do branky po závaru před Krchem nepropasírovali. Na začátku trmy vrmy byl gólmanův reflexívní zákrok.
35. Odražený míč Hubáček vrací přízemní střelou do tyče, Funda hrozící nebezpečí zažehná odkopem na roh.
40. Další obrovská šance Vyhnánka po přihrávce Tichého končí střelou nad branku.
42. Svoboda v hlavičkovém souboji s obráncem proměnil Piknerův centr v úvodní branku střetnutí – 1:0.
52. Vyhnánkův roh z pravé strany našel hlavu Klimeše, míč skončil mimo branku.
53. Gólovka Chlumského, Krch vyráží jeho střelu z hranice penalty.
66. Pikner nacentroval míč z přímého kopu z pravé strany na hlavu zapomenutého Procházky, na jemný oblouček Hartig ml. nedosáhl – 2:0.
74. Martin Kedršt uvolnil gólově na pravé straně Vyhnánka, ten postupoval sám proti Krchovi, který jeho střelu vyrazil.
76. Superšance. Vyhnánek k překvapení domácích obránců doběhl míč a z brankové čáry odcentroval na malé vápno, kde stál úplně volný Chadraba. Jeho pokus o střelu z první skončil neslavně, míč se mu zamotal pod nohama.
86. Poslední příležitost domácích. Po nedovoleném zákroku na Hubáčka těsně před hranicí velkého vápna posílá míč Pikner z přímého kopu do zdi.
89. To samé na druhé straně. Hartigův centr a Klimešova střela hlavou končí těsně vedle pravé tyče.

Břežany II - Býchory 2:0

Branky:  42. Svoboda, 66. Procházka. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Břežany II: Krch – Moško, Procházka, Mišák, Jansta (73. Štolc) – Veselý, Hubáček, Volf, Pikner – Svoboda, Mašanský.
Býchory: Hartig ml. – P. Kedršt, Hartig st., Jirkovský, Zach (69. Chvalovský) – Vyhnánek, M. Kedršt, Chlumský – Funda – Chadraba, Tichý (46. Klimeš).