„Podle mého názoru to bylo vyrovnané utkání, které mělo náboj. My jsme nepředvedli optimální výkon. Těžko jsme se dostávali do soupeřovy konsolidované obrany a tvořili jsme spoustu kombinačních chyb v přechodové fázi hry. Na některých našich hráčích dnes byla vidět únava 
z tréninkového procesu a nesouhra s týmem u nově testovaných hráčů," řekl po utkání trenér Kolína Tomáš Staněk.

„Přes absenci několika zraněných a omluvených hráčů jsme nesehráli špatný zápas. Sice prvních deset minut jsme si připadali jako na kolotoči, ale pak se hra vyrovnala. Místy jsme byli i lepší, hlavně na šance. Například stoprocentní spálil Medek, kdy byl sám před brankářem, ale dal to do tyče. Před koncem poločasu přelétl dlouhý balon obranu a útočník Kolína se nemýlil. I po prostřídání ve druhé půli jsme byli vyrovnaným soupeřem," řekl vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

„Pro nás to byl výborný trénink," přidal se trenér Zdeněk Šmejkal.

Další přípravné utkání sehraje Kolín v sobotu doma. 
Od 10.15 hostí Vysoké Mýto.

Fotbalisté Českého Brodu se v rámci zimního turnaje na pražském Meteoru utkají v sobotu od 12 hodin s Třeboradicemi, což je tým z pražského přeboru, který vede bývalý kouč Brodu Jiří Tesař.

Branka: 42. Kučera. Poločas: 1:0.

Kolín, 1. poločas: Vízek – Hron, Hell, Šourek, Nešpor – Němeček, Brunclík, Šimeček, Seifert – Kučera, Štoček.

Kolín, 2. poločas: Vízek – Regner, Biško,Kouřil, Nešpor – Hron, Jelínek, Koštýř, Seifert (69. Dudla) – Kučera (73. Vejr), Zmeškal.

Český Brod: Polomský – Šmejkal, Zdeňka, Hrdlička, Carda – Moravec, Medek, Stejskal, Walter, Makovský – Kacafírek. Střídali: Otáhal, Skořepa, Popovych, Moško.