Neuběhlo ani půl roku a oba týmy se utkaly znovu. Tentokrát tolik branek nepadlo a z vítězství se raduje Radim. A zaslouženě. Většinu času zápasu dominovala.

„Před zápasem jsme byli mírnějším favoritem a jsem rád, že jsme tu roli potvrdili. Myslím si, že to vítězství bylo zasloužené," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Rozhodnout jsme mohli již v prvním poločase, kdy jsme měli několik vyložených šancí. Hosty ale držel ve hře jejich brankář. Ve druhém poločase za stavu 2:0 hosté ukázali, že nerezignovali a  byli minimálně dvacet minut lepším mužstvem. Snažili se, ale zklamali v koncovce. Když si šanci vytvořili, nedokázali ji dobře zakončit. V kabině je nyní velmi dobrá nálada a věřím, že si ji přeneseme do dalších zápasů," dodal.

„První poločas slabý výkon, bez pohybu a přihrávky. Po změně stran jsme se sice zlepšili v pohybu, ale hrubý chyby a nevyrovnanost výkonů nás stojí body," hlesl trenér Červených Peček Jan Půža.

„Tohle je odraz výkonů, které pravidelně předvádíme venku. První poločas hrajeme slabě, ve druhém se zvedneme, ale prostě je to málo. Je to většinou v době, kdy ten odstup soupeře je dvou nebo třígólový. Jako třeba v Hradištku. Jediný zápas, kdy jsme vedli, byl Bakov. Tam jsme bohužel svojí  hloupostí a nedisciplinovaností ten zápas taky ztratili," dodal Půža.

Červené Pečky jsou tak jediným týmem, který venku nezískal ani bod.

Jak šly minuty

4. Do derby lépe vstupují domácí. Jirků vybídne ke skórování Havránka, tomu ale překazí radost brankář Malý.
13. Dittrichův trestňák vyrazí Malý na roh. Po něm se k dorážce dostane Hrstka, Malý ale opět dobře zasáhne.
15. Hostující obrana je v nedbalkách, čehož málem využije Havránek. Jeho lob ale končí mimo.
22. Po rohovém kopu se k odraženému míči na hranici vápna dostane Hrstka, toho ale rozesmutní Malý, který vyráží se štěstím míč na roh.
26. Domácí tlak sílí a ti se po zásluze dostanou do vedení. Po ose Slunéčko –  Havránek se balon dostane k Exnerovi, jehož ve vápně nedovoleně srazí Vlasák. Rozhodčí nařizuje pokutový kop. K němu se postaví Slunéčko a přestože si gólman Malý na míč sáhne, otevře skóre utkání.
37. Další šance Radimi. Jirků pošle na branku hostů další pokus a ten se k údivu všech otře o tyč. Střela je totiž hodně slaboučká.
43. Aktivní Slunéčko přihrává rozběhnutému Hrstkovi, který předvede parádní slalom mezi třemi obránci. Někteří diváci už zvedají ruce nad hlavu, jenomže brankář Malý opět svůj tým podrží. Nejprve zneškodní jeho první pokus a poté i dorážku.
44. Další pěkná kombinační akce Radimi. Slunéčko dobře zakombinuje s Havránkem, k míči se dostane Volavka, ale Malý je opět připraven a míč vyrazí.
47. Slunéčko pálí z hranice šestnáctky z otočky, jeho  pokus končí na spojnici břevna a tyče.
57. O deset minut později se již domácí bombarďák dočká. Z levé strany se prodere do vápna, nic nevymýšlí a levačkou napálí míč přímo pod víko.
70. Po delší době se o slovo hlásí hosté.  Těm patří posledních dvacet minut. Žohova střela ale končí těsně mimo.
80. Pokračuje tlak Červených Peček. Hlavička Hačky končí opět těsně vedle.

RADIM - ČERVENÉ PEČKY 2:0

Branky: 26. a 57. Slunéčko. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: Slunéčko, Jirků – Rejthárek, Vlasák. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Radim: Arnold – Macháček, Novák, Baško, Dittrich – Hrstka (83. Čábelka), Jirků (76. Pohanka), Volavka, Exner (46. Martiník) – Havránek, Slunéčko.
Červené Pečky: Malý – Bareš (83. Svoboda), Herčík, Novotný, Zelený – Žoha, Rejthárek, Vlasák, Hačka – Kubát, Kulhánek (46. Hervert).