„Náš výkon, zejména v prvním poločase, nebyl optimální. Chyběl nám větší pohyb, a to, že jsme proti dobře bránícímu soupeři nedostávali balon do stran, abychom si vytvořili větší příležitosti. O přestávce jsme udělali změny, zlepšilo se to. Byli jsme živější po stranách. Při vedení 6:2 jsme dali příležitost širšímu kádru," řekl po utkání trenér Polep Bohuslav Mokříž.

„Jeli jsme si do Polep zahrát fotbal, nám o nic nešlo. Musím pochválit kluky za fantastický přístup, zejména co se disciplíny týká," uvedl hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

„Sice jsme prohrávali 0:1, vzápětí jsme ale vyrovnali a během dalších pěti minut soupeř otevřel vrátka a my měli šance. Trefili jsme tyč. Kdybychom dali na dva jedna, mohlo to vypadat jinak. Bohužel jsme nedali, pak byla penalta. Po přestávce to tam už padalo na obě strany. Já jsem ale spokojený, sice ne z výsledku, ale hráli jsme na brejky a ty nám vyšly. Šestkrát jsme se dostali za půlku a dali z toho čtyři góly. Na to, že jsme hráli venku, to bylo dobrý," dodal Trnka.

Jak šly minuty

4. Vaňkát našel dlouhým pasem na zadní tyči Müllera, který se pokoušel přelobovat vyběhnuvšího gólmana Matouška, míč sice rozvlnil síť, ale za brankou.
17. Obdobná situace v podání domácích hráčů. Tentokrát se do hlavní role pasovala dvojice Kmoch – Javorek. Druhý jmenovaný hlavou těsně minul.
23. První připomenutí hostů. Rána Voseckého těsně minula pravou tyč.
27. V akci opět Polepy. Hejdukovu ránu slabší levou vyhlavičkoval Trnka těsně před brankovou čarou.
33. Fanoušci se konečně dočkali. Na Müllerův rohový kop si nejvýš vyskočil Kalivoda a hlavou otevřel skóre – 1:0.
34. Uběhla jedna minuta a bylo vyrovnáno. Tuchoraz předvedla parádní akci. Míč se dostal po ose Bereš – Vostrovský až ke Kolaříkovi, který už jenom slízl smetanu – 1:1.
35. S domácími mohlo být ještě hůř. Po další pěkné kombinaci Havránka s Vostrovským se dostal k zakončení opět Kolařík, tentokrát ale mířil do tyče.
43. Polepům chvíli trvalo, než se oklepaly a pak udeřily. Javorkovu střelu vyrazil Matoušek pouze k Linhartovi, který se s dorážkou neukvapil a zkušeně zakončil – 2:1.
45. Po brance domácích o sobě dali vědět opět hosté. Po nahrávce od Doksanského pálil Havránek, gólman Černý byl ale připravený. Nohama míč vykopl.
45. Konec prvního poločasu byl vzrušující. Po faulu na Linharta kopal penaltu Suchánek. A proměnil – 3:1.
47. Vstup do druhé půle měly lepší Polepy. Do třígólového vedení je poslal Macháček – 4:1.
54. Tuchorazi však netrvalo dlouho a také se po pokusu střídajícího Borovičky radovala – 4:2.
56. Další možnost domácích. Tentokrát střílel Slezák. Podruhé v zápase musel hasit u brankové čáry Trnka.
57. Třetí parádní pas v zápase. Suchánek vyzval ke skórování Javorka, který nabídkou nepohrdl – 5:2.
60. Pěkná kombinace Polep. Vaňkát našel Slezáka, ten připravil palebnou pozici pro Müllera. Jeho pokus vytěsnil Matoušek na roh. Po něm byl ve vzduchu králem opět Kalivoda – 6:2.
71. Tuchoraz se nevzdávala. Havránkovu pobídku zužitkoval Kolařík – 6:3.
76. Brejková situace hostů. Havránka však rozesmutnil brankář Černý.
79. Čtvrtý tým tabulky se přesto dočkal dalšího gólu. Borovičkovu nezištnou přihrávku zužitkoval Vostrovský – 6:4.
84. Domácí již v hodně kombinované sestavě přeci jen skórovali. Javorek nahrával a Stojka přesně zakončoval – 7:4.
89. Gólovou přestřelku završil svým druhým gólem v utkání Javorek – 8:4.

Polepy - Tuchoraz 8:4

Branky: 33. a 60. Kalivoda, 43. Linhart, 45. Suchánek z PK, 47. Macháček, 57. a 89. Javorek, 84. Stojka – 34. a 71. Kolařík, 54. Borovička, 79. Vostrovský. Rozhodčí: Trumpus. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 3:1.
Polepy: Černý – Macháček (65. Sejpal), Suchánek (62. Zumr), Kalivoda, Vaňkát – Böhm (46. Slezák), Kmoch, Müller, Hejduk (46. Rak) – Javorek, Linhart (69. Stojka).
Tuchoraz: Matoušek – Bílek, Trnka, T. Černý, J. Černý (62. Prokeš) – Vostrovský, Bereš, Doksanský, Vosecký (46. Borovička) – Kolařík, Havránek.