„Do tohoto utkání jsme vstoupili poučeni z minulého týdne. Chtěli jsme se tak vyvarovat laciných chyb vzadu. Víme o soupeři, že hraje nakopávané míče na své rychlé útočníky a i to se nám dařilo pohlídat. Zodpovědně jsme bránili a soupeřovo snažení dostat se do vápna jsme úspěšně nabourávali. V prvním poločase jsme měli velkou příležitost, bohužel koncovka Hradílkova samostatného úniku skončila jen těsně vedle tyče. V dnešním zápase jsme moc kvalitní mezihru nepředvedli. Až v poslední patnáctiminutovce jsme začali víc držet míč. Z toho pramenily i náznaky šancí, které však nebyly z kategorie nebezpečných. A tak ani na jedné straně branka nepadla. V penaltách pak rozhodla až poslední série, kdy rozhodli hosté. Ale bod dneska musím brát," řekl po utkání trenér Červených Peček Pavel Pospíšil.

„V utkání jsme měli znatelnou převahu, přicházely i šance, bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Z našeho tlaku pak vyplývaly i nějaké brejky domácích, ze kterých jsme mohli inkasovat, ale nestalo se tak. Bylo by to pak asi těžké otáčet. Pořád se v koncovce potýkáme se smůlou a ve vyložených situacích i s nemohoucností vstřelit branku. Klukům však dneska nemám moc co vytknout. Prostě jsme nedali gól, to se v zápasech občas stane. Osmdesát minut jsme hráli jen my. Z utkání vezeme dva body a na konci sezony se uvidí, jestli je to zisk, nebo ztráta," zhodnotil zápas trenér Liblic Petr Samek.

Rozhodčí: Polák. ŽK: Zelenka – Batelka, P. Nouzák. Diváci: 70.
Červené Pečky: Hanzl – P. Podnecký, Šourek, Bílek, Zelenka – Březina, Herout, T. Podnecký, Bulíř (69. Bílý, 87. Pospíšil) – Hradílek, Hanousek.
Liblice: Grůša – P. Nouzák (88. Kovačka), Pop, Batelka, Rohn – Pačes, Fott (62. Nekolný), Vlk, Bázlík (75. F.Řípa) – Hrstka, Sochor.