„Vzhledem k naší formě jsme chtěli bodovat i v tomto zápase. Bohužel jsme už ve druhé minutě inkasovali a od té doby to byla z naší strany jedna velká tragédie. I přes pár absencí jsem kádru věřil, že by mohl na body dosáhnout. To se však nestalo. Někteří hráči to vzali za špatný konec. Z tohoto nepovedeného zápasu si musíme vzít ponaučení, že takhle nejde hrát o body ani doma, ani venku. Za týden nás doma čeká další utkání, ve kterém chceme zase naplno bodovat. Musíme se tak lépe připravit a na dnešní zápas zapomenout," zestručnil hodnocení utkání nespokojený Petr Samek.

„Podali jsme naprosto ostudný výkon. Zaspali jsme začátek zápasu a posadili domácí na koně hned ve druhé minutě. Tolik zkažených jednoduchých přihrávek, zpracování, prvních dotyků míče, co jsme předvedli v prvním poločase, jsem neviděl za všechny předchozí zápasy dohromady. Domácí se ani nemuseli moc snažit, my jsme jim jejich šance nabízeli úplně sami. Navíc nás ještě předčili v rychlosti, důrazu i bojovnosti. Vyhráli naprosto zaslouženě. Na zápas je lepší zapomenout a připravit se na další," konstatoval předseda liblického klubu David Hybeš.

Branky: 2. Beneš, 42. a 73. Baran, 45. a 66. Tangl. Rozhodčí: Trumpus. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 3:0
Liblice: Grůša – P. Nouzák (77. Rohn), Fott (39. Hybner), Batelka, Kovačka (16. Sobotka) – Pop, Ploc, Bázlík, Budský – Hrstka, Sochor.