„Bohužel série skončila a navíc před domácími fanoušky. My se díky situaci v tabulce chtěli posunout výš, ale to se nám dokázat nepodařilo. Soupeř nebyl lepší, ale i díky našim velkým chybám dokázal ze zápasu vytěžit úplné maximum,"začal hodnocení velimský trenér Jiří Ptáček.

„Už v 6. minutě se nám nepodařilo dostat míč ze své šestnáctky a po několika šťastných odrazech skončil míč v naší síti. Hned o minutu později měl vyrovnání na kopačce Srp, ale neproměnil. Pak se do míče opřel Kyncl, bohužel bez gólového efektu," popsal zásadní okamžiky prvního poločasu Ptáček.

„Vstup do druhé půlky nám vyšel. Ve 49. minutě dokázal brankář vyrazit střelu Nedbala jen k nohám Hrušky, ten si už věděl rady a vyrovnal.  Pak měl velkou příležitost Kesner, který postupoval sám na brankáře, bohužel se v zakončení unáhlil. A tak přišel trest. Vácha pokazil v 71. minutě rozehrávku ve středu hřiště a hosté šli do přečíslení, které díky tečované střele dokázali proměnit. Stáhli jsme hru na tři obránce a snažili se s výsledkem něco udělat, bohužel se nám to nepodařilo," posteskl si Jiří Ptáček.

Branka: 49. Hruška. Rozhodčí: Stránský. ŽK: 3:3.  Diváci: 80.  Poločas: 0:1.
Velim: Svoboda – Kyncl, Seifert, Hrabal, Vácha (75. Jansta) – Nedbal, Bečvařík, Kesner, Hruška – Jeník (67. Teplý), Srp (60. Ramšák).

(Jan Břečka)