„V sobotu k nám přijelo vedoucí mužstvo tabulky a také to bylo znát. Bylo to zatím asi nejlepší mužstvo, proti kterému jsme v podzimní části soutěže nastoupili. Sice jsme fotbalově nepropadli, ale opět jsme doplatili na neproměňování šancí a trochu i smůly. První branku jsme dostali po centru ze strany a náš stoper lehce balon tečoval a ten zapadl za tyč naší branky. Druhou branku jsme obdrželi z trestného kopu. Ačkoliv pomezní rozhodčí signalizoval celou dobu postavení mimo hru, tak hlavní rozhodčí k údivu všech branku uznal. Druhý poločas jsme odehráli s větším důrazem a nasazením. Vytvořili jsme si i nějaké brankové příležitosti, ale ani Martin Kedršt tváří v tvář brankáři a ani Váňa při samostatném úniku branku nevstřelili. Potřebujeme vstřelit už nějaký ušmudlaný gól a tím se odrazit k nějakým bodům," řekl trenér Býchor Marek Chvalovský.

Branky: 14. Plot Tomáš, 43. Svoboda Milan. Rozhodčí: Filip. ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2.
Býchory: Jansa – Stojka, Teplý, P. Kedršt, Mojžíš (77. Váňa) – J. Vyhnánek, M. Kedršt, Chlumský, Šátek – A. Vyhnánek, Říha.