A není vyloučeno, že narazí na skutečné celebrity typu Michela Platiniho nebo Romana Abramoviče. Chloupek bude totiž členem ochranky V.I.P. prostor.
Jak se na tuhle pozici dostal, co od ní čeká a nač se těší nejvíc v utkání samotném, ochotně odpovídal v rozhovoru pro Deník.

Tak povídejte, jak jste se dostal na takovou pozici? Není ledajaká…
Abych pravdu řekl, je to o štěstí. Mám známého v agentuře, která vše zaštítí a ten mě oslovil. Moc jsem neváhal, protože fotbal je mým největším koníčkem. Hrozně se těším.

Co přesně budete dělat? Hlídat Platiniho a spol. při důležitých jednáních a pořádání chlebíčků?
(úsměv). Budu hlídat prostor pro V.I.P. a pro tu část tribuny, kde jsou taková lepší místa k sezení. A jestli se potkáním s Platinim? Jasně, že bych chtěl, i kvůli tomu jsem rád, že jsem se tam dostal. Bude to něco jiného než sledovat fotbal z normálních míst. V zákulisí je to něco jiného, můžete vidět leccos zajímavého. A zároveň věřím, že aspoň část fotbalu také uvidím, i když si teď nedovedu představit, jak tam celá organizace bude fungovat.

V kolik hodin nastupujete „směnu"?
Ve dvě odpoledne máme sraz, konec pak bude kolem půlnoci.

Komu budete fandit?
Určitě Chelsea, jsem jejím velkým fanouškem. Hlavně kvůli Petru Čechovi, je to český gólman a skvělý. Z ostatních borců nikoho jmenovat nebudu.

Tak a na závěr nějaké srovnání. Co třeba Chelsea a klub, v němž kopete vy, Sendražice…
(smích). Bylo by to zajímavé. Hrajeme kousek od Kolína třetí třídu a hlavně pro zábavu. Jsem záložník a s Lampardem by to byly dobré souboje (opět smích).

Vizitka

Věk: 32
Povolání: provozuje obchůdek v Kolíně s mobilními telefony
Stav: svobodný
Záliby: Hlavně fotbal, aktivně hraje za Sendražice (III. třída Kolínska).