Souš – Český Brod 2:1

„Pro nás to bylo zase nešťastné utkání. Nebyli jsme horší, ale nejsme schopní dát víc gólů," posteskl si vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

Začátek měli hosté parádní. A také se po zásluze ujali vedení. „Nastoupili jsme sebevědomě. Patnáct minut jsme měli tlak a už v deváté minutě jsme vedli. Po sérii narážeček odcentroval zprava Kadlec a na zadní tyč, kam si z pozice levého beka naběhl Hruška a hlavou otevřel skóre. Kdybychom pak dali na dva nula, věřím, že bylo hotovo. Pak jako když utne a my přestali hrát. Domácí dali dva góly a ještě nastřelili tyč," popsal klíčové situace v první půli Jan Křen.

„Po změně stran se hrálo bez šancí. My měli převahu, ale pouze po vápno. Jednou dobře vystřelil z trestňáku Kadlec, ale gólman to vytáhl. V závěru při našem tlaku chodil do vápna i brankář Sova. Dokonce jsme jednou dostali míč za čáru, ale rozhodčího branku správně pro ofsajd neuznal," dodal.

Branky: 19. Čonka, 35. Karban – 9. Hruška. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 2:1.
Český Brod: Sova – Kryštof, Mlejnek, Štefančík, Hruška – Valenta (68. Tománek), Marek, Krejcar, Ptáček (58. Kozlíček) – Moravec, Kadlec.