Meteor Praha - Český Brod 1:2

„Utkání začalo oboustranně hodně opatrně, spíš se hrálo mezi vápny. Domácí si vytvořili určitý tlak i šance, které ovšem nebyly nebezpečné. A pokud jsme hráli kombinačně a nenakopávali vysoké míče, byli jsme v druhé polovině poločasu lepší. Po půl hodině hry olízla rána Vojty Marka břevno, ve 42. minutě měl tutovku Štefančík, ale z hranice pokutového kopu mířil pouze do gólmana. V závěru poločasu se na pravé straně zbavil Brabec obránce, nacentroval a Šťastný se ze dvou metrů nemýlil," popsal klíčové situace první půle vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

„Na začátku druhé půle se po zákroku Mlejnka kopala proti nám penalta. Fíček ji proměnil. Od té doby jsme byli lepší a vytvářeli si šance. Jenomže Šťastný z malého vápna mířil nad, Moravec pak šel sám na bránu, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl. Patnáct minut před koncem to ale nakonec přišlo. Vobořil s Brabcem vykombinovali na levé straně poloviny soupeře, Brabec předložil na střed Šťastnému, jehož střelu tečoval ještě obránce do protipohybu brankáře. V závěru měli domácí tlak, ale bylo to hodně křečovitý. Nakonec jsme těsné vedení udrželi a radovali se ze zasloužené výhry," dodal Křen.

Branky: 50. Fíček z PK –  45. a 75. Šťastný. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:2. Diváci: 135. Poločas: 0:1.
Český Brod: Gabriel – Červenka, Procházka, Marek, Mlejnek – Šťastný (90. Kryštof), Brabec, Krejcar, Vobořil – Moravec (70. M. Kopecký), Štefančík (88. Kratochvíl).