Český Brod - Horní Měcholupy 1:3

„Asi patnáct minut jsme hráli výborně, byli jsme lepší.  Góly jsme dostali ne po jejich tlaku, ale po našich chybách. Sedm minut před koncem první půle se nám podařilo po pěkné akci snížit, kdy hlavou snižoval Šťastný," uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

„Po změně stran oba týmy prostřídaly. Víc to svědčilo nám. Byli jsme aktivnější, bohužel jsme nedokázali proměnit šance. Třeba Moravec šel dvakrát sám na bránu. V 80. minutě se nedohodl stoper s bekem, kdy šli oba do hlavičkového souboje, ale ani jeden z nich míč neměl, frajer šel sám a prostřelil našeho brankáře. Tím bylo po zápase. S výsledkem samozřejmě spokojeni nejsme, ale herně se to lepší. Jsou tam určité momenty, na které se dá dívat," podotkl Křen.

Od pondělí absolvují hráči Českého Brodu soustředění na Benecku, kde budou polykat dávky od nového trenéra Zdeňka Andrlíka. „Zdeněk naposledy trénoval okresní přebor v Sibřině a u nás již asi před třemi roky působil," objasnil Jan Křen. „Zdeněk je super chlap, který fotbalu rozumí a jsem rád, že u nás bude působit," dodal.

Další zápas zimního turnaje sehraje Český Brod až za čtrnáct dní. V sobotu 26. ledna se od 9 hodin utká s Loko Vltavín,  o den později  vyzve ve 13 hodin druholigovou Vlašim. „Jsou to všechno těžcí soupeři. My jsme tam vlastně podle postavení v soutěži nejslabší," podotkl s úsměvem Jan Křen.

Po tomto dvojzápase by se v dresu divizního účastníka měli ukázat dvě posily – Vobořil a Vácha. Prvně jmenovaný prostředí na Kutilce zná a naposledy hrál v Roudnici a druhý v Převýšově. Jméno si udělal především ve Velimi.

Branky: Šťastný. Poločas: 1:2.
Český Brod: Gabriel – P. Kopecký, Procházka, Marek, Kozlíček – Kryštof, M. Kopecký, Krejcar, Hruška – Balcárek, Štefančík. Střídali: Sova, Tománek, Moravec, Mlejnek, Kratochvíl.