Úvaly – Český Brod 2:3

„Hrálo se na těžkém terénu, na hřišti byly louže, takže se spíš bojovalo," přiznal trenér Českého Brodu Jiří Tesař. „My se ze začátku snažili hrát kombinační fotbal, který praktikujeme. Ale v těchto podmínkách se to nedalo. Chtěli jsme rozehrávat hlavně zezadu. Po patnácti minutách jsme museli od této strategie upustit, protože to bylo riskantní. Začali jsme hrát jednoduše a to nám nakonec přineslo úspěch. Ze čtyř šancí v první půli jsme dali tři góly, což je perfektní produktivita, která u nás nebývala zvykem," podotkl Tesař.

Po změně stran jeho tým sice už neskóroval, ale nakonec na Kutilku přivezl tři body. „Ve druhé půli jsme si taktickým výkonem pohlídali vedení. Branku jsme dostali až v závěru. Soupeř během zápasu nastřelil dvě břevna, ale pak už neměl výrazný šance, spíš centry ze standardních situací. My po přestávce měli další čtyři tutovky, kdy jsme šli sami na branku a další dobrý příležitosti, ale žádnou jsme už bohužel nedokázali proměnit," dodal.

Branky: 12. a 90. Malík – 7. Trnka, 30. Štefančík, 38. Moravec. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3.
Český Brod: Sova – Červenka, Bureš, Mlejnek, Valenta (85. Pech), Kryštof, Krejcar, Škoda, Trnka (70. M. Kopecký) – Štefančík, Moravec (75. Alawari).