Souš - Český Brod 1:1 (PK 6:5)

„Zápas začal oboustranně opatrně. Asi dvacet minut bylo vyrovnaných," uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

Poté oťukávání skončilo. Za pár minut po rychlém přechodu do útoku předvedli parádní akci Křelina s Fikejzem, kdy si prvně jmenovaný narazil právě s Fikejzem a z hranice vápna prostřelil domácího brankáře.

Vedoucí branka hosty ukolébala. Ti se zatáhli a přenechali iniciativu domácím. Těm se však i díky dobré obraně soupeře v koncovce nedařilo.

Obrázek hry se nezměnil ani po změně stran. Aktivitou hýřil Český Brod. Gól se mu ale vstřelit nepodařilo. Poté vzali otěže zápasu do rukou domácí. Nakonec se jim podařilo vyrovnat. Po faulu Petržílky ve vápně vyrovnal z penalty Christof.

Přesto mohl Český Brod odjet domů se třemi body. Tři minuty před koncem dal Hanzl od čáry míč pod sebe na pětku, ale Stejskal v koncovce selhal.

V normální hrací době skončilo utkání nerozhodně 1:1. O vítězi musely rozhodnout penalty. V těch měli větší štěstí domácí. kteří vyhráli 6:5. Za Český Brod mířili přesně Makovský, Walter, Stejskal, Skořepa a Petržílka, nedal Křelina.

„I když jsme v závěru sahali po výhře, bod je ze hřiště soupeře dobrý," uvedl trenér Zdeněk Šmejkal starší.

Branky: 76. Christof z PK – 23. Křelina. Rozhodčí: Tvrdík. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
Český Brod: Polomský – Moravec (70. Hanzl), Petržílka, Slicho, Smola – Suk (67. Walter), Stejskal, Skořepa, Fikejz, Makovský – Křelina.