Český Brod - Motorlet Praha 1:1

„Byl to oboustranně výborný zápas. My podali  asi nejlepší výkon na podzim, akorát chyběla posvícenská tečka v podobě tří bodů," uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.
Na Kutilku přijel na českobrodské posvícení pod vedením bývalého reprezentanta Martina Frýdka výborný soupeř. „Hráči soupeře byli mladí, hodně běhali. Ne nadarmo byli druhý v tabulce," podotkl Křen.

Přestože se od začátku hrál zajímavý fotbal, chyběly šance a především pak góly. Po změně stran se diváci branek nakonec dočkali. „Druhý poločas byl v naší režii. Měli jsme šance, ale branku jsme dali až v 64. minutě. Brabec vysunul do ulice Moravce, ten zatáhl míč k rohovému praporku, centrem našel nikým nehlídaného Šťastného na malém vápně a ten se hlavou nemýlil. Náš tlak neustával, šlo jenom o to soupeře dorazit. To se nám málem povedlo o deset minut později, kdy opět Moravec dával zpětnou přihrávku na penaltu Šťastnému, ten však místo z první míč zpracovával a ten mu odskočil," zalitoval Křen.

A platilo známé:nedáš – dostaneš. „V závěru se hosté pokoušeli o vyrovnání a bohužel se jim to povedlo. Po trestném kopu z půlky do vápna míč ve skrumáži propadl před útočníka hostí a ten se nemýlil," hlesl Jan Křen.

Branky: 64. Šťastný – 90. (+3) Nádeníček. Rozhodčí: Krupka. ŽK: 5:4. Diváci: 190. Poločas: 0:0.
Český Brod: Gabriel – Mlejnek, Beutel, Balík, Štefančík – Müller (66. Šusta), Krejcar, Walter (90. Marek), Husárik (50. Brabec) – Šťastný (88. Blaščok), Moravec (86. Kryštof).