Úvaly – Český Brod 2:0

„Minimálně na bod tady ale bylo," konstatoval vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

„První poločas to bylo z obou stran nic moc. Byla to taková překopávaná. Ale oba týmy se přesto dostaly asi do dvou nebezpečných situací. Na naší straně to byl Petr Kopecký, který se po odraženém míči dostal ke střele, jenomže mířil vysoko nad. Po něm šel ze strany sám Štefančík, místo přihrávky pod sebe ale trefil vybíhajícího brankáře. Úvaly to zkoušely z trestného kopu, jejich hráč to dobře trefil a jen těsně minul šibenici. Těsně před přestávkou běžel jejich borec úplně sám na Gabriela, ale ten jeho pokus vyrazil," popsal nejzajímavější situace první půle Jan Křen.

Po změně stran Český Brod soupeře válcoval, jenomže  Kadlec, Moravec ani Tománek neměli srovnaný mířidla. Domácí se postupně oklepali a dvakrát v rozmezí třinácti minut rozhodli.

Hosté se nevzdávali, dřeli, ale proti byl rozhodčí Vnuk, který dvakrát přehlédl volejbalové  hraní rukou domácích hráčů.

„I po inkasovaných gólech jsme byli lepší, ale prostě nám nebylo přáno," konstatoval Křen.

Branky: 74. a 87. Bozděch. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 2:1. Diváci: 350. Poločas: 0:0.
Český Brod: Gabriel – Kryštof, Mlejnek, Marek, Hruška – P. Kopecký, Krejcar (68. Souamouno), Valenta (46. Tománek), Kadlec – Moravec, Štefančík.