ČESKÝ BROD – ČAFC PRAHA   2:0

„Utkání s kvalitním účastníkem pražského přeboru  jsme odehráli opět v Sibřině. Od začátku byl znát rozdíl v kvalitě soutěží Brod se tlačil dopředu, nicméně soupeř se  dostal třikrát do šance, ale brankář Gabriel vše vyřešil. Ve 24. minutě napřáhl ze třiceti metrů Husárik a přehodil brankáře hostí, který stál poněkud vepředu. Druhý poločas byl ze strany Brodu o něco kvalitnější, soupeř se už k ničemu prakticky nedostal. Ve  47. minutě po rohu Waltra Štefančík naběhl z půlky na malé vápno a hlavou proměnil na 2:0. Za zmínku stojí ještě dvě šance mladého Müllera, který přišel na hostování z Milovic," řekl k zápasu českobrodský vedoucí mužstva Jan Křen.

Generálka týmu se ještě řeší. Buď bude v sobotu v Sibřině nebo v neděli v Kounicích a to s Admirou Praha (ČFL).

Branky Č. Brodu: 24. Husárik, 47. Štefančík. Poločas: 1:0. Č. Brod – I. poločas: Gabriel – Kratochvíl, Balík, Tománek, Kozlíček – Šťastný, M. Kopecký, Husárik, Makovský – Blaščok, Moravec. 2. poločas: Sova – Kryštof, Beutel, Štefančík, Marek – Šusta, Krejcar, Waltr, Šmejkal – Müller, Vobořil.