„Generálka splnila svůj účel. Soupeř byl kvalitní, běhavý a prověřil připravenost mužstva na soutěžní utkání,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

Souboj dvou účastníků divize rozhodl čtvrt hodiny před koncem stoper Hrdlička.

„První poločas jsme byli aktivnější, nicméně se hrálo pouze mezi vápny. My měli dvě pološance, soupeř za celý zápas žádnou, což je vizitka naší velmi dobré obrany. Ta hrála skutečně velmi dobře,“ podotkl Křen.

„Druhý poločas naopak začal aktivněji soupeř, ale jeho převaha byla platonická. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a nakonec jsme slavili vítězství. Po protiútoku Slicho přihrál Cardovi, který od rohového praporku našel na zadní tyči Hrdličku, který v trochu akrobatické poloze překonal brankář hostí,“ popsal jediný gól utkání Jan Křen.

Snad to Brodu bude pálit i v sobotu v Chomutově. „Není jisté, že se utkání bude hrát. Ve čtvrtek se rozhodne. Hřiště je nezpůsobilé a domácí na umělce hrát nechtějí,“ objasnil Křen.

Branka: 75. Hrdlička. Poločas: 0:0.
Český Brod: Polomský – Moravec, Hrdlička, Marek, Carda – Suk, Michálek, Skořepa, Makovský – Jindřich, Fikejz. Střídali: Drápela, Šmejkal, Smola, Slicho, Nekolný.