Český Brod doma deklasoval lídra tabulky

Český Brod – Pokud po minulém kole, po kterém trefně trenér Českého Brodu Zdeněk Šmejkal starší poznamenal, že hráči byli na Kladně na houbách (prohra 0:3), tak v tom následujícím devátém si v divizní fotbalové skupině B smlsli na smaženici. Porazili lídra z Neratovic jednoznačně 7:2!

8.10.2017

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

„S ohledem na absence několika hráčů základní sestavy jsme zvažovali přeložení utkání. Nakonec jsme do toho šli a výsledek tomu odpovídá. Také se potvrdilo, že na Český Brod zahrát neumíme,“ posteskl si hostující trenér Tomáš Staněk.

Konto jeho svěřenců svým hattrickem nejvíce zatížil výborně hrající Makovský.

„V porovnání se zápasem na Kladně jsme nyní hráli jako vyměnění a jsem rád, že jsem k tomu gólově přispěl,“ zářil šťastný střelec.

Ten svůj střelecký den načal v 36. minutě trefou z penalty, nařízené hlavním sudím Fišerem po faulu Šulce na Suka. Vedle něj se do bohaté střelecké listiny Českobrodských zapsali ještě Suk, který otevřel skóre již v šesté minutě. Na 2:0 zvyšoval po necelé půlhodince Michálek nechytatelnou střelou do šibenice. A po hattricku Makovského se ještě v 70. minutě prosadil po zaváhání hostující obrany Slicho, aby krátce po kosmetické úpravě výsledku na 6:2, kdy se parádně z přímého kopu z dobrých 25 metrů trefil do levé šibenice Polomského branky neratovický Rejman, stanovil konečný rezultát střetnutí hlavičkou Hrdlička.

„Kluci zápas odjezdili od první do poslední minuty. Po blamáži na Kladně dostali co proto, a jak se ukázalo, pomohlo to. Probudili se a dokázali, že když chtějí, mají na to, aby porazili každého soupeře v naší skupině,“ nešetřil chválou na adresu svých svěřenců spokojený domácí trenér Zdeněk Šmejkal starší.

„Fotbal, který musel ty, co si cestu v podzimním počasí na fotbal našli, bavit. V příštím kole hostíme dobře hrající druhou Hostouň a věřím, že i v něm naši hráči předvedou podobný výkon tomuto,“ zve na další utkání na Kutilce prezident domácího klubu Luboš Holý.

Branky: 36. z PK, 38. a 59. Makovský, 6. Suk, 28. Michálek, 70. Slicho, 82. Hrdlička – 60. Kozák, 81. Rejman. Poločas: 4:0.
Český Brod: Polomský – Smola, Hrdlička, Šmejkal, Moravec – Makovský (79. Gajdasz), Michálek, Medek, Slicho (83. Marek), Suk – Fikejz (87. Křelina).

(Mojmír Strachota mladší)

Autor: Redakce

8.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme další školáky ze Základní školy v Plaňanech

Kolín - Představujeme vám dvě třídy ze Základní školy v Plaňanech.