„Do zápasu jsme vstoupili na naše poměry až nečekaně dobře, ale dvě vypracované šance zůstaly bez využití. Vzhledem k počasí se utkání hrálo v klidnějším tempu. Pak z čista jasna udeřili hosté, když pohlednou akci dokázali zakončit vedoucí brankou. Nám se naštěstí podařilo ještě do poločasu vývoj otočit. Nejprve se krásně individuálně prosadil Šťastný a na konci poločasu se z penalty trefil Souček,“ přiblížil nejdůležitější okamžiky prvního poločasu trenér Českého Brodu B Jindřich Stejskal.

„Po změně stran jsme trochu proházeli rozestavení. Předváděli jsme krásné křídelní akce, tandemy, škoda, že trvalo déle, než jsme vstřelili pojišťovací branku. Ta přišla až čtvrt hodiny před koncem. Nutno přiznat, že Sázava měla kopat v závěru penaltu. O chvíli později pak nevyužila chybu v naší rozehrávce a skóre se tak už neměnilo,“ zakončil hodnocení Stejskal.

Branky: 31. Šťastný, 45. Souček z PK, 75. Krombholz – 27. Král. Poločas: 2:1.
Český Brod B: Drápela – Miňovský, Kliment, Balík, Krombholz – Hanzl (78. Martin Kohout), Šťastný, Souček (56. Kozlíček), Ravizza (46. Gajdasz), Plášil (61. Michal Kohout) – Sedláček.