Do jarních odvet vstoupí v sobotu pouze Velim (Kolín a Český Brod v divizi si svá utkání odložil stejně jako v I. A třídě Český Brod B). Co je nového v týmech hrající krajskou soutěž?

Změny v kádru

Jindřich Stejskal (trenér Český Brod B): Skončili Doležal a Čermák. Mario Gajdasz si svými výkony řekl o zařazení do kádru A-týmu a na stejné trase se zatím pohybuje i Nekolný. Nově se v našem dresu na jaře představí Sedláček, Mužík z Poříčan a Balík, který přišel z našeho áčka. Jinak budeme dál pracovat s dorostenci.

Vladimír Malinovský (trenér Velim): Uvolněn byl Jakub Kovařík do Hlízova. Do Velimi přišel z Poděbrad Daniel Kadlec a z Poříčan Daniel Procházka. Jde o mladé a perspektivní hráče.

Cíle pro jaro

JS: Těch máme hned několik. Co se týká umístění, tak bychom se rádi pohybovali do pátého místa. Dál chceme dávat prostor a zařazovat dorostence, ale samozřejmě si to musí zasloužit svým přístupem. Chceme se prezentovat pěkným fotbalem a potěšilo by mě, kdyby bylo méně inkasovaných branek.

VM: Co nejdříve uhrát nějaké body k tomu, abychom měli klid a mohli jsme dávat šanci mladým hráčům. První polovina tabulky je naším přáním.

První soupeř

JS: Mnichovo Hradiště – Především jsem zvědav, jestli se bude hrát. A co se týká soupeře, tak jsem ho viděl především v podzimních zápasech. Během zimy už ne, proto nevím, jak jsou na tom. Ale věřím našemu týmu, že je dobře připraven.

VM: Luštěnice – jde o hodně nevyzpytatelného soupeře, musíme se mít na velkém pozoru. Bude hlavně potřeba přenést na hřiště dobrou náladu z přípravných utkání. Hrajeme doma, takže chceme vykročit vítězně. Hned v prvním kole ze sebe musí hráči vydat maximum.