„Kluci hráli aktivně, nenechali soupeře hrát a to bylo na našem výkonu hodně znát. Přišly i šance, které se nám podařilo se štěstím proměnit. První branku si hosté vstřelili sami a druhá padla po tečované střele. Kaňkou na prvním poločase je brzké zranění Hanzla, který si poranil koleno. Až další vyšetření ukážou, jak vážné to je,“ měl po prvním poločase smíšené pocity domácí trenér Jindřich Stejskal.

Toho těšil i přístup dorostenců, kteří v tomto zápase dostali šanci. Českobrodské dravé mládí tak dál sbírá cenné zkušenosti se soutěží, která je s tou dorosteneckou nesrovnatelná.

„Soupeř ve druhém poločase působil odevzdaným dojmem. Nás to ale herně neuspalo a dál jsme byli aktivní. Měli jsme hodně příležitostí, jak se do hostující obrany dostat, jenže ne všechny se nám podařilo dotáhnout k zakončení. I tak se nám ale podařilo vstřelit další dvě branky,“ popsal druhý poločas Jindřich Stejskal.

Branky: 15. Kopecký vlastní, 24. a 28. Šťastný, 53. Rezek, 86. Doležal. Poločas: 3:0.
Český Brod B: Vymazal – Plášil, Nekolný (76. Kratochvíl), Doležal, Miňovský – Šťastný, Moško, Hubáček (62. Kohout), Ravizza – Gajdasz, Hanzl (8. Rezek).