„Výkon našich byl špatný. Rusáci nás nechali hrát, počkali si a v první půli vyrazili do dvou rychlých kontrů. To rozhodlo. Navíc nám chyběl střed hřiště. Mě osobně se nelíbil Plašil ani Rosický a hlavně velký problém jsem měl s Kadlecem na levé straně, který nehrál levého obránce, ale takového levého stopera. Ta jeho strana byla prakticky pořád volná a z toho soupeř přecházel do nebezpečných výpadů. Právě po chybách v tomto prostoru nám Rusáci dali prakticky tři branky," uvedl trenér Polep Radek Kulhánek, který i přes porážku našemu výběru věří. „Klukům v kabině jsem říkal, že teď porazíme Řecko i Polsko a Rusáci remizují s Řekama a prohrají s Polskem a my postoupíme," dodal s úsměvem.

„Osobně jsem byl utkání ve Wroclawi přítomen. Atmosféra byla parádní, byl to krásný zážitek. Ostatně každé zápasy na této úrovni jsou svátkem nejen pro samotné fotbalisty, ale i pro všechny  fandy," uvedl trenér Kolína Roman Veselý. „Bohužel výkon našich mě nenadchl. Myslím si, že hráli až příliš otevřeně  a naivně proti rychlým Rusům," dodal kouč postupujícího týmu do ČFL.

„Patnáct minut bylo dobrých. Ale myslím si, že jsme hráli hrozně otevřeně. Měli jsme spíš hrát chytřejší fotbal, víc zezadu. Rusové nás trestali. Podle mého nemáme na to, abychom hráli fotbal jaký jsme chtěli hrát," podotkl trenér Zásmuk Vlastimil Chlád.