Další nepovedený zápas mají za sebou divizní fotbalisté Českého Brodu. V sobotu doma prohráli s Jirny. A to soupeř ještě v závěru neproměnil penaltu.

Český Brod – Jirny
1:3

Pořádně rozezleni byli po porážce domácí fotbalisté. „Nikdy jsem si na rozhodčí nechtěl stěžovat, ale teď musím udělat výjimku. To, co s námi předváděl sudí Morávek, tak to nemá obdoby. Jeho jméno si budu pamatovat hodně dlouho. Dokonce jsem z toho nespal. Taky zvažuju, jestli budu ve fotbale nadále působit,“ hlesl kouč Viktor Pařízek. „Samozřejmě, chyby jsme udělali, ale všichni arbitři ten zápas ovlivnili. Soupeř má v kádru hodně hráčů kolem čtyříctky. My se po zápase shodli na tom, že ať za ně nastoupí kdokoliv, tak by stejně vyhráli. To ať si Jirny udělají vlastní soutěž. Nejsme jediní, kdo si na ně stěžuje. Před námi to už udělala Libiš. Dodneška ji nikdo neodpověděl,“ dodal nazlobený Pařízek.
A co se mu nepozdávalo? „Třeba to, že za stavu 0:1 běžel z půlky soupeřovy poloviny sám na bránu. Když dal gól, pomezní zvedl praporek. Když jsme se ho pak ptali na vysvětlení, říkal, že čekal, jestli bude hrát. Přitom on s tím míčem běžel docela dlouho. Ale těch věcí bylo víc,“ uzavřel naštvaný českobrodský kouč.
Branky: 43. Hucek – 6. Starec, 21. Matoušek, 26. Jindráček. Rozhodčí: Morávek. ŽK: 6:3. Diváků: 300. Poločas: 1:3.
Český Brod: Sova – Pařízek, Čáp, Michal, Bláha – Koštíř (70. Horejc), M. Kopecký, Hucek, Böhm – Socha, Štěfančík.