Ve skupině se postupně utkali s německým týmem TSV Eintracht Wolfshagen, holandským týmem Sprinnkhanen Nieuw – Dijk a českým celkem Chanos Chanovice. Po dvou výhrách a jedné remíze vstupovali hráči Červených Peček do bojů druhého dne jako vítěz skupiny A.

V nedělním semifinále je pak čekal druhý celek ze skupiny B, další z německých týmů, JFG Team Holledau. Vítězství 4:0 posunulo Červené Pečky do finále proti domácí Sušici, která po boji udolala ve druhém semifinále Chanovice 2:0.

Ve finále se pečečtí hráči ujali vedení, o které ale za dalších pět minut přišli. Obě mužstva výborně bránila, a tak o výsledku rozhodla jedna vydařená akce ze druhého poločasu a dorostenci Červených Peček tak zvítězili ve finále Otava cupu nad Sušicí 2:1 a odvezli si domů pohár pro vítěze tohoto mezinárodního turnaje.

To ale nebylo jediné ocenění. Nejlepším hráčem turnaje byl totiž vyhlášen útočník Rudolf Hervert.

„Kluci odehráli výborný turnaj. Na začátku jim nohy svazovala trochu nervozita, vždyť pro většinu z nich to byla první konfrontace se zahraničními celky, ale postupně se jejich hra zlepšovala. Výborný výkon předvedli zejména v prvním poločase v semifinále, kde na našich hráčích byla patrná větší vůle po vítězství a svého soupeře přehráli po všech stránkách. Finále, to už byl boj se vším všudy, ale i s trochou štěstí, kterému jsme šli ale výrazně naproti, jsme zápas zvládli a dovedli do vítězného konce," řekl po turnaji vedoucí mužstva Pavel Pospíšil.

Výsledky: – TSV Eintracht Wolfshagen 3:1 (Svoboda 2, Hervert), – Sprinnkhanen Nieuw – Dijk 5:0 (Svoboda 2, Hervert, Novák, Hradílek), –  Chanos Chanovice  1:1 (Bílek), –  JFG Team Holledau 4:0 (Svoboda 2, Hradílek, Hervert), –    TJ Sušice 2:1 (Svoboda, Hervert).