„Už před utkáním jsme museli počítat s absencí našich dvou klíčových hráčů – Šourka a Hradílka. Takže už před zápasem to byla pro nás složitá situace. Ta byla ještě horší po pěti minutách zápasu, kdy jsme inkasovali. Pak se nám ale dařilo zodpovědně bránit a v útoku jsme se sice snažili, ale naše kombinace vždy končila před vápnem bez zakončení. Když jsme dostali trochu do zápasu, tak nám soupeř vstřelil druhou branku. Ke konci poločasu se nám podařilo vstřelit snižující branku a vypadalo to, že bychom se mohli zase chytit. Bohužel v samém závěru poločasu si vzali domácí dvoubrankové vedení zpět," uvedl trenér Pavel Pospíšil.

„Druhý poločas se hrál oboustranně otevřený fotbal, nahoru dolů. Šance byly k vidění na obou stranách. Domácí zazvonili dvakrát na naši tyč, pak jim nebyl uznán gól z ofsajdu. Něco pochytal i skvěle chytající Peroutka. Naše příležitosti skončily stejně. Buď na brankové konstrukci, nebo na brankáři. Definitivní podobu výsledku daly Milovice deset minut před koncem, kdy daly čtvrtou branku. Pak bylo po utkání," dodal Pavel Pospíšil.

Branky: 6. Krátký, 29. a 44. Baran, 79. Tangl – 42. Bulíř. Poločas: 3:1.
Červené Pečky: Peroutka – Koubský, Zelenka (46. Hendrych), Bílek, P. Podnecký – Herout (80. Sýkora), Josef Svoboda T. Podnecký, Jaroslav Svoboda (65. Pospíšil) – Hanousek, Bulíř.