V dohrávce domácí téměř celý zápas ztráceli a bod vydřeli až díky krásnému gólu v nastaveném čase. Hájek rozehrál na Bejdu a jeho centr poslal nádhernými nůžkami přes hlavu o tyč do sítě střídající Lukeš.

Hosté zaskočili favorita brzkým gólem. Šafrankův nákop sice měl domácí Hofman pod kontrolou, jenže pokus o jeho ztlumení hrudníkem zkazil, míče se zmocnil Chadraba a obloučkem přehodil brankáře – 0:1.

Na poničeném trávníku pokusy domácích o přízemní kombinace vázly – až na výjimku v 35. minutě. Futsalový ťukes mezi Bejdou, Hrdinou a Jírou zakončil Klain střelou do brankáře. Jinak hrozilo Hradiště jen ze standardek, Radačovský hlavičkoval po rohu nad a Jírovu hlavičku chytil Malý. Na druhé straně Chadrabův přetažený centr neumístil volný Hradílek.

I po přestávce se útoky střídaly. Hrdinova dělovka prosvištěla kolem šibenice, Pokorného centr hlavičkoval Lukeš nad a když se prosadil ke střele ve vápně Jíra, zasáhl opět Malý. Červené Pečky zahrozily Bílkovou hlavičkou po trestňáku, kterou letos teprve podruhé chytající Kroupa vyškrábl na čáře.

V 79. minutě Kroupa zmařil hostům zdaleka největší šanci utkání. Čerstvý Hervert vysunul do otevřené obrany Chadrabu, který, ač zcela sám, brankáře nepropálil.
Hradišťská křeč se změnila v úlevu až pár vteřin po vypršení hrací doby, vzápětí ji ovšem vystřídala zloba, když sudí ihned po výkopu odpískal konec. Obě mužstva se rozloučila s podzimem strkanicí při odchodu do šaten.

Branky: 90.(+1) Lukeš – 7. Chadraba. Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 1:1. Diváci: 118. Střely na bránu: 5:3. Rohy: 6:2. Poločas: 0:1.

Mnichovo Hradiště: Kroupa - Špetlík, Hofman, Bejda, Zajíček - Radačovský (77. Hájek), Bajer (45. Lukeš), Hrdina, Lakatoš (46. Pokorný) - Jíra, Klain (63. Matouš).

Červené Pečky: Malý – Bílek, Holub, Herčík, Zelený – Šafranko, Rejthárek, Kulhánek, Procházka – Chadraba (82. Rauch), Hradílek (77. Hervert).