Červené Pečky – Kostelec u Křížků 2:2

Kostelec to na týmy z Kolínska umí. Před čtrnácti dny vyhrál v Zásmukách (3:0), před týdnem remizoval v Radimi (2:2) a stejným výsledkem skončil i jeho zápas v Červených Pečkách. A to přitom hrál posledních jedenáct minut bez vyloučeného Petrů.

„Jsem zklamaný. Byl to náš nejhorší výkon na jaře," hlesl trenér Červených Peček Miloš Malina. „Po dobrém výkonu v minulém týdnu v Zásmukách jsem si myslel, že to bude dobrý. Jenomže od začátku jsme tahali za kratší konec provazu. Sice jsme dvěma slepenými góly dokázali otočit nepříznivý stav, ale po přestávce jsme udělali hrubku v obraně a soupeř ji dokázal potrestat. Musím říct, že hosté hráli pěkně od podlahy a my dobývali jeho branku, bohužel marně. Jak nehraje soupeř otevřený fotbal, tak nám to moc nesvědčí. Na druhou stranu má ale Kostelec kvalitní tým. Je tam několik hráčů, kteří prošli vyššími soutěžemi. Bod je proto zasloužený, protože Malý ve druhé půli chytil dva nájezdy," dodal Malina.

Branky: 25. Kesner, 38. Slezák – 12. Kučera, 51. Dixa. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 2:5. ČK: 79. Petrů (K). Diváci: 80. Poločas: 2:1.
Červené Pečky: Malý – Vaňkát, Herčík, Novotný, Janovský – Slezák, Vlasák (73. Krátký), Rejthárek, Hačka – Kesner (65. Svoboda), Kubát.