„Oboustranně bylo utkání plné nepřesností, hra se pořád kouskovala. Domácí hráli jednoduše a ze všech možných pozic nakopávali dlouhé míče do vápna. K dispozici měli i velké množství standardních situací. Z toho všeho se dostali do jediné šance, kterou se nám podařilo na brankové čáře odvrátit,“ zhodnotil první poločas trenér Českého Brodu Jindřich Stejskal.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. „My se do velké příležitosti dostali až v sedmdesáté minutě, kdy se z malého vápna bohužel nedokázal prosadit Ravizza. Pak přišla červená karta a my museli dohrávat patnáct minut v deseti. O chvíli později se soupeřův pokus odrazil od břevna před branku, kde se po souboji našeho brankáře s domácím útočníkem pískala penalta, která utkání rozhodla. My už se potom k ničemu nedostali,“ nebyl po utkání příliš spokojen Stejskal.

Branka: 80. Lasák z PK. ČK: 76. Moško (ČB). Poločas: 0:0
Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Nekolný, Smola (82. Martin Kohout), Plášil (67. Kozlíček) – Šťastný, Souček (70. Kliment), Moško, Krombholz (63. Ravizza) – Hanzl, Sedláček.