Bělá – Radim  2:2

"Do Bělá jsme jeli s tím, že jsme konečně chtěli přivézt body i ze zápasu venku. To se podařilo  a měli jsme velmi blízko i ke třem bodům. O ty jsme přišli až patnáct minut před koncem zápasu," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

"Hráčská situace před zápasem tomu ale neodpovídala. K několika zraněným a pracovně zaneprázdněným se na zápas nedostavili i dva hráči, se kterými jsme počítali a kteří se omluvili až těsně před zápasem. Takže jsme odjížděli pouze s jedním hráčem do pole na střídání, a to hráčem B mužstva," podotkl Šafránek.

"Mužstvo po úvodní patnáctiminutovce, kdy jsme se na hřišti hledali, zabralo a ve vyrovnaném prvním poločase  branka nepadla. Druhý poločas jsme museli hned na začátku střídat a ještě před tím jsme inkasovali první branku. Ta domácí postavila na nohy a nevypadalo to s námi příliš dobře. Pak ale přišla desetiminutovka Jakuba Slunéčka, který dokázal dát dvě pěkné branky a rázem jsme měli k vítězství blíže my. Bohužel jsme v závěru o výhru přišli, remíza je ale spravedlivá. Rušný a bojovný zápas s velkým přehledem odřídili rozhodčí a nás potěšil po dlouhé době návrat našeho kanonýra Romana Havránka a bojovný výkon všech hráčů s tím, že svým výkonem do mužstva zapadl hráč B mužstva Jirka Janoušek," dodal Petr Šafránek.

Jeho tým sehraje ve středu přátelský duel s Čáslaví B. Zápas začíná v 17 hodin.

Branky: 52. a 62. Slunéčko. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:0.
Radim: Arnold – Macháček, Baško, Novák, Pohanka – Čábelka (47. Janoušek), Jirků, Volavka, Hrstka – Slunéčko, Havránek.