„Zápas se mi hodnotí dobře, protože jsme vysoko vyhráli," uvedl trenér Býchor Marek Chvalovský.

„Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Je vidět, že jsou hráči díky našemu sestupu trošku frustrovaní. Je problém v hlavách. Proto výkon nebyl adekvátní tomu, na co máme a který bychom měli předvádět," posteskl si trenér Radimi Ondřej Exner.

Pohoda v obou táborech byla znát od začátku. Radim se trápila, zato Býchory hrály s chutí. „Deset," ozvalo se z hlediště po čtvrté vstřelené brance, kterou zaznamenal Klimeš.

V první půli vstřelily Býchory pět gólů a další tři šance zazdily. „Já myslel, že spadneš a já půjdu na pětku," pronesl po dravém průniku Martina Kedršta kapitán Býchor Petr Chlumský.

K penaltě se nepostavil, protože Kedršt všechny ataky ustál a zkušeně zakončil.

Po změně stran se skóre měnilo ještě dvakrát. Jednou na každé straně.

„Povedl se nám začátek, jako se nám dlouho nepovedl. Ve 23. minutě to bylo pět nula a tím pádem bylo po zápase. Druhý poločas byl z naší strany ospalý, už nebyla taková správná motivace. Po přestávce se to spíš dohrávalo," přiznal Chvalovský.

„Domácí na nás vlétli. Dali rychle góly, což nás srazilo na kolena. První poločas jsme prohráli na plný čáře. Do druhé půle bylo těžké se nějakým způsobem zvednout. První půle ukázala, kdo víc chce a nechce," podotkl Ondřej Exner.

Branky: 8. Teplý, 10. a 21. Klimeš, 13. A. Vyhnánek, 23. M. Kedršt, 79. Koubek – 49. I. Procházka. Poločas: 5:0.
Býchory: Jansa – P. Kedršt, Teplý, Jirkovský, Škopek (70. Pošík) – J. Vyhnánek, M. Kedršt, Chlumský, A. Vyhnánek – Klimeš (64. Koubek), Zach.
Radim: Hanuš (46. Arnold) – Král (38. Mašín), Michálek, Čábelka, Homolka (38. Hrabal) – Vaníček, Dejl (68. R. Procházka), Ružinský, Beníšek – Kaše (81. Soukal), I. Procházka.