„Nechtěli jsme zopakovat ostudný poslední domácí zápas se Sokolčí a naopak potvrdit body z Břežan II. To se nám podařilo, když po rychlém brejku z poloviny hřiště běžel sám na branku Martin Kedršt a nedal hostujícímu brankáři šanci. Dnes všichni hráči podali bojovný a kolektivní výkon," uvedl vedoucí Býchor Zdeněk Jirkovský.

„Hosté si za celý zápas nevytvořili jedinou brankovou příležitost, ačkoliv měli míč více času na kopačkách. Pouze pět minut před koncem trefili z trestného kopu břevno. My další dvě šance po chybách hostující obrany také nevyužili a nepřidali tak pojistku," podotkl Jirkovský.

„Řekl bych, že na podzim měl soupeř kvalitnější tým, zejména zkušený Hašek jim v porovnání s podzimem hodně chyběl. V boji o postup jsme tak Bohemku připravili o šest bodů. Ačkoliv v zápase nebylo nouze o ostré zákroky na obou stranách, tak zápas velmi dobře a objektivně odřídila trojice rozhodčích. Kvůli takovýmto zápasům fotbal hrajeme a doufám, že nasazení z dnešního utkání přeneseme do dalších zápasů," dodal Zdeněk Jirkovský, který si stále odpykává trest za předchozí vyloučení. Na příští duel by ale už měl být připravený.

„Uvidíme ale, jestli se vůbec dostanu do sestavy, protože dnes výborně zahrála zejména stoperská dvojice Radla, Chvalovský," řekl s úsměvem Jirkovský.

Branka: 40. M. Kedršt. Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: 5:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Býchory: Jansa – P. Kedršt, Radla, Chvalovský, Mojžíš – Vyhnánek (90. J. Křivský), M. Kedršt., Teplý, Šátek (87. M. Chlumský) – P. Chlumský, Říha (80. Koubek).