„Dnes to byla jedním slovem tragédie, která neměla s fotbalem nic společného," přiznal stoper Býchor Zdeněk Jirkovský.

„Do zápasu jsme šli oproti minulému bez Martina Kedršta (dovolená), Zacha (práce) a zejména bez naší mladé hvězdy Klimeše, kterému po posledním tréninku oteklo koleno, a tak do zápasu naskočil po delší době Martin Chlumský a na lavičce byl připravený jediný náhradník Karel Koubek. Věděli jsme, že na velkém hřišti domácí spoléhají na rychlonohého Plota a exligového Svobodu. Tomu jsme uzpůsobili taktiku, nastoupili jsme s jedním útočníkem a na tři střední záložníky. Přesto si s námi ale tito dva hráči dělali, co chtěli. Od první minuty až do přestávky jsme byli jako na kolotoči. S chutí hrající domácí hráli fotbal v pohybu a my jsme působili, jako když jsme poprvé na hřišti. Všechny tři branky v prvním poločase byly jako přes kopírák. Ztratili jsme balón uprostřed hřiště, domácí překopli naši obranu a Plot běžel sám na branku. Poločasový výsledek 3:0 byl pro nás ještě milosrdný, jelikož naše obrana dnes byla jeden velký průchoďák. Kdyby jsme dostali šest gólů, nikdo by se nemohl divit. Za stavu 3:0 jsem navíc po dvou faulech uprostřed hřiště oslabil náš tým. Druhá půle se hrála už jen z povinnosti. My jsme poprvé a naposledy na branku soupeře vystřelili patnáct minut před koncem, když s chutí hrající Šátek hlavičkoval brankáři do náruče. Domácí deset minut před koncem vstřelili ze standardky čtvrtý gól. Bohužel pak se ukázala naše nedisciplinovanost, když zcela zbytečně nejprve Koubek něco odpověděl rozhodčímu, za což mu dal druhou žlutou kartu za řeči a následně po již skončeném utkání Funda nakopl balon směrem na půli hřiště tak nešťastně, že trefil do zad pomezního a i on obdržel druhou žlutou kartu. Do dalších zápasů jsme se oslabili natolik, že ani nevíme, kdo příští týden nastoupí, jelikož náš B tým hraje ve stejnou dobu. Kromě třech červených karet se nám totiž navíc dva hráči ještě zranili. Od 25. minuty hrál s nataženým lýtkem Martin Chlumský a vydržel alespoň do poločasu a ve druhé půli odstoupil s nataženým svalem Mojžíš. Jelikož příště nebudou moci nastoupit zkušení čtyřicátníci, kteří mají fotbal rádi a veškerý čas mu podřizují, tak budeme muset zkusit přemluvit mladší hráče, zda by nám v této těžké situaci nevypomohli. Co se týče soupeře, tak si myslím, že Sadská na jaře mít starosti se záchranou rozhodně nebude," dodal Zdeněk Jirkovský.

Branky: 10. Hubáček, 25. a 34. Plot, 82. Farkaš. Rozhodčí: Drábek. ČK: 44. Jirkovský, 86. Koubek (oba Býchory). Diváci: 60. Poločas: 3:0.
Býchory: Jansa – Mojžíš, Jirkovský, Teplý, P. Kedršt – Šátek, P. Chlumský, M. Chlumský (46. Koubek), Funda, Vyhnánek – Váňa.