Býchory - FC 83 Příbram 1:2

„Do zápasu jsme šli s vědomím toho, že v případě vítězství bychom na domácím hřišti přivítali prvoligové Benago Zruč nad Sázavou. Bohužel jsme k zápasu nenastoupili 
z různých důvodů v nejsilnější sestavě, především nepřítomnost Lukáše Hartiga byla pro nás citelným oslabením. Ovšem nutno dodat, že soupeř také dorazil pouze s šesti hráči do pole," uvedl vedoucí Býchor Zdeněk Jirkovský.

Od začátku se hrál vyrovnaný futsal a bylo vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Zejména hosté výborně bránili a vyčkávali na chyby. „Bohužel jednu z našich mála chyb dokázal soupeř využít a ujal se poločasového jednobrankového vedení," podotkl Jirkovský.

Do druhého poločasu vstoupily Býchory se snahou o brzké vyrovnání. Tlačily se více dopředu, ale byly to spíše hosté, kteří z brejků do otevřené obrany měli více gólových příležitostí. „Dokázali však využít pouze jednu, na kterou jsme deset minut před koncem ještě dokázali dorážkou Zacha do prázdné branky odpovědět. Náš tlak se nadále stupňoval a hosty zachránilo čtyři minuty před koncem břevno po střele Kedršta. Následně jsme si vzali oddechový čas a zkoušeli jsme se s Černým v poli o vyrovnání. Soupeře jsme zamkli před vlastní branku. Vrcholem našeho tlaku však byla pouze střela do tyče a následná dorážka Fundy opět jen do tyče," přiblížil závěrečné vteřiny Jirkovský.

„Musím uznat, že soupeř byl kvalitní, ale rozhodně byl 
k poražení. Zápasu by spíše slušela remíza, ale bohužel rozhodla větší efektivita soupeře v koncovce. Nás vychytal výborný brankář Příbrami, a když už jsme ho překonali, tak jej zachránila branková konstrukce.  Na závěr bych chtěl poděkovat spoluhráčům, že zápas odbojovali a z poháru jsme tak vypadli se vztyčenou hlavou," uzavřel.

Branka: Zach. Poločas: 0:1. Sestava: Černý – P. Kedršt, Jirkovský, Mojžíš – P. Chlumský, Zach, Vyhnánek, Funda.