Libice nad Cidlinou – Býchory  3:0

Každý chvilku, tahal pilku. Prvních dvacet minut byla lepší domácí Libice a díky trefě Hanuše hlavou šla do vedení. Pak ale domácí polevili a hosté měli navrch. Ve druhém poločase začali lépe pro změnu hosté, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Chleba se lámal v 58. minutě, kdy se po parádní akci trefil Beneš a dodal Libici potřebný klid. Pak přidal třetí branku Jan Fořt a bylo hotovo.

„Jsme rádi, že jsme utkání zvládli. Soupeř je hrozně houževnatý, ale nám se konečně podařilo dát tři branky. Ještě více nás ale těší, že jsme gól nedostali, i když nám chyběl Kohoutek. Na jeho místě zaskočil Šorm a počínal si velice dobře. Spolehlivý byl také brankář Prokeš. Z celkového pohledu si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," uvedl manažer Libice Miroslav Tomáš.

„S hrou z naší strany jsem byl celkem spokojený. Chyběl nám ale důraz v šestnáctce soupeře a proto se nám nepovedlo vstřelit gól. Jinak jsme ale i za stavu tři nula pro domácí měli fáze hry, kdy jsme byli lepší než domácí. Rozhodlo to, že domácí byli důraznější v zakončení, ze čtyř šancí dali tři góly. My jsme se nedokázali pořádně prosadit do gólové situace," hodnotil zápas býchorský trenér Lukáš Hartig.

Branky: 15. Hanuš, 58. Beneš, 67. Jan Fořt. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0
Býchory: Černý – Funda, Jirkovský (76. Mojžíš), P. Kedršt, Chvalovský – Vyhnánek, P. Chlumský, M. Chlumský, M. Kedršt – Koubek (68. Zach), Tichý.