„Do utkání jsme vstoupili velice dobře a hned v úvodu se nám podařilo jít do vedení. Ve velkém vedru jsme pak působili ospale, přesto se nám v defenzivě povedlo podat velmi dobrý výkon. Jinak první poločas nebyl z naší strany ideální. Dá se říct, že ani jeden z týmů toho moc nepředvedl," uvedl asistent trenéra Červených Peček Matěj Bílý.

„Ve druhém poločase se pak naplno ukázalo naše manko ve fyzičce a soupeř dokázal dvěma slepenými góly dokonat obrat v utkání. Nutno říct, že oběma brankám předcházely naše chyby v rozehrávce. Poté už se zápas jen dohrával. V poslední pětiminutovce jsme ze sebe ještě vyždímali zbytky energie, ale na zdramatizování závěru to už nestačilo. Býchory byly dneska o něco lepší a zaslouženě vyhrály," podotkl Matěj Bílý.

„Jako tradičně jsme nezachytili začátek utkání a domácí šli hned v první minutě do vedení. Ovšem to bylo z jejich strany vše. Nás inkasovaná branka probudila a začali jsme přebírat otěže zápasu. Byla jen otázka času, kdy vstřelíme branku. Po půlhodině hry se nám sice podařilo vyrovnat, ale pět dalších velkých příležitostí jsme do poločasu nedokázali proměnit. Až v tom druhém nám to tam konečně začalo padat a dvěma přesnými zásahy jsme dokázali utkání definitivně otočit a rozhodnout. Myslím si, že jsme dneska jasně a zaslouženě vyhráli," zhodnotil zápas trenér Býchor Marek Chvalovský.

Branky: 1. Hendrych – 26. Klimeš, 73. A. Vyhnánek, 75. J. Vyhnánek. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Peroutka – Zelenka, Bílek, Šourek, P. Podnecký – Hanousek, Hradílek (82. Hanzl), Josef Svoboda, Bulíř, Herout – Hendrych (46. Převrátil).
Býchory: Berger (12. Funda) – M. Chlumský (84. Chvalovský), Jirkovský, Pošík, Zach – J. Vyhnánek, P. Chlumský, P. Kedršt, A. Vyhnánek – Kratina (61. Šátek), Klimeš.