Domácím se bojovnost upřít nedala, ale jejich snažení skončilo dalším přídělem. Tentokrát 0:7. Přesto se v táboře Břežan mluvilo o spokojenosti.

„Do utkání jsme vstupovali v nakombinované sestavě s hráči B týmu, protože máme na marodce některé naše důležité hráče. I proto nebyly vyhlídky na střetnutí s druhým týmem tabulky moc optimistické. Konečný výsledek je tak pro mě poměrně milým překvapením," začal hodnocení zápasu hrající trenér Břežan II Jiří Bárta.

„Soupeř byl dneska ve všech směrech lepší. Jeho pohyb a především rychlost byla nad naše síly. Proto se dostával do mnoha příležitostí, naštěstí pro nás ne všechny proměnil. Trápily nás i dlouhé pasy za naši obranu, po kterých se rodily gólové šance hostů. V defenzivní fázi byly i momenty, kdy se nám dařilo soupeřovu sílu eliminovat, ale to byly opravdu jen momenty. Snažili jsme se hrát i na ofsajdové pasti, které nám ale pomezní nemával. Co se týká našeho útočení, tak jsme měli jen pár pseudopříležitostí, které ale branky nepřinesly," podělil se o své postřehy ze zápasu Jiří Bárta.

Rozhodčí: Mucha. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:4.
Břežany II: Zeman – Trejbal, Karban, Nezbeda (59. Borovička), Bárta – Svoboda, Pikner, Slavík, Dolejš – Hladík, Vedral.